REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Album Planety zaujme děti i dospělé

Bárta, Vytisková i Ruml pokřtí Planety na jediném živém koncertě
Bárta, Vytisková i Ruml pokřtí Planety na jediném živém koncertě

Autor alba Planety, vyhledávaný pianista Matej Benko, známý z projektů Michala Horáčka, Ondřeje Rumla, Richarda Müllera a dalších, tentokrát složil a otextoval 12 písní.
Každá z nich vypráví o jiné planetě či vesmírném tělese naší sluneční soustavy a má svůj unikátní “hlas”. Téměř všichni muzikanti z alba Planety se začátkem roku 2016 setkají na společném pódiu, aby CD pokřtili. Půjde o jediný živý koncert! Uskuteční se 20. ledna v Lucerna Music Baru o 18:30.
REKLAMA

Na albu uslyšíte Richarda Müllera, Michaela Kocába, Kláru Vytiskovou, Markétu Foukalovou (Lanugo), Ondřeje Rumla, Xaviera Baumaxu, Radka Pastrňáka (Buty), Milana Cimfe, Yvonne Sanchez, Ota Klempíře (J.A.R.), Dana Bártu a Mateje Benka. Tito interpreti ve spojení s dalšími hudebníky, kteří se na desce podíleli, spolu nasbírali více než 40 ocenění Anděl od Akademie populární hudby.
Koncert je vhodný pro děti školního věku a jejich rodiče. Bavit se ale budou i dospělí bez dětí. Celý program bude trvat přibližně 90 minut. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream. Pro děti do 15 let je vstupné zvýhodněno, pro děti do tří let je zcela zdarma.
“Chtěl jsem napsat něco, z čeho by se mohly těšit moje děti. A musel jsem si pospíšit, protože rostou hodně rychle. Tato deska odráží moji vášeň pro vesmír a mám obrovskou radost, že jsem pro ní získal tak skvělé lidi,” uvádí Benko.
Benkovu kapelu tvoří hudebníci: basista Rasťo Uhrík (Jana Kirschner, Vertigo, Lanugo), bubeník Pavel Zbořil (J.A.R., Lucie Bílá, František Kop), perkusista Vít Halška (Ladě, David Koller, Anna K.) kytarista Miroslav Chyška a klávesista Filip Jelínek (Illustratosphere, J.A.R.), a další.
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA