Agáta Prachařová „vykopne“ oslavy hvězd fotbalu

Agáta Prachařová „vykopne“ oslavy hvězd fotbalu

Agáta Prachařová „vykopne“ oslavy hvězd fotbalu


Velkolepé fotbalové narozeniny legend českého fotbalu se blíží. Ivan Hašek, Vladimír Šmicer a Jan Koller a spolu s nimi režisér a herec Jakub Kohák oslaví svá kulatá životní jubilea v sobotu 22. června od 13:30 na hřišti TJ Sokol Lipence.
Jako kapitáni týmů složí hvězdné sestavy současných i bývalých fotbalistů, ale i hokejistů nebo herců – a lanaří posily. Jakub Kohák například „ulovil“ brankáře Sparty Tomáše Vaclíka, jeho spoluhráče Ladislava Krejčího nebo Romana Bednáře nebo borce z Partičky Michala Suchánka a Richarda Genzera. „Můj tým je doslova přeplněn hvězdami, těžko někoho – samozřejmě kromě mě – vypíchnout,“ říká Kohák.
Na trávník by měli vyběhnout i kapitáni fotbalové i hokejové Plzně Pavel Horváth a Martin Straka. „Dino“ Koller zlákal i Marka Jankulovského nebo Patrika Eliáše, Vladimír Šmicer svého kolegu ze Slavie Martina Vaniaka nebo Romana Červenku, své umění v kopačkách předvedou i Ondřej Brzobohatý, Vojtěch Dyk a Jakub Prachař. A jeho manželka Agáta bude mít čestný úkol – slavnostní výkop prvního zápasu.
V areálu budou celé odpoledne k dispozici dětské atrakce, skákací hrad, Adidas zóna, ukázky výcviku asistenčních psů, prezentace Nikon golfové akademie nebo stánek dětského webu Alík.cz.
Večer je na programu diskotéka Jiřího Kulhánka a Martina Hrdinky. Program moderuje Libor Bouček.
Více na www.sokollipence.cz
Jedním z partnerů akce je společnost Empira one, dodavatel značkových notebooků za velkoobchodní ceny.
OBR_Lipence

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama