Advent na zámku Žleby

Datum konání: 11.12.2010
Místo konání: Žleby, 28561
Žlebský zámek se mimořádně otevírá v tomto předvánočním čase a zve vás k návštěvě. Projdete se historickými interiéry s kouzelným nádechem Vánoc a můžete si tak i připomenout, jak byl adventní čas chápán i tráven v dobách našich praprababiček a to jak na zámku, tak i v podzámčí. Prohlídky budou odcházet v pravidelných intervalech od 09,30 do 15,00 hodin.

Součástí prohlídky bude i „něco vánočního na zub“ přímo ze zámecké kuchyně, kde naše pilné kuchařinky budou opět vařit, péci a tvořit vánoční pochoutky podle starých a tradičních receptur.
Žlebský zámecký advent vyvrcholí dvojicí Vánočních koncertů Pavly a Jaroslava Marianových s názvem „Vánoční a jiné KLÍČení“v nádherném prostředí historického zámeckého divadla.
Koncerty budou písničkovým vzpomenutím na skupinu KLÍČ v podání jejích hlavních protagonistů. Současně budou koncerty spojeny se křtem zcela nového vzpomínkového dvojalba skupiny Klíč.
Začátek Vánočních koncertů: 16,00 a 19,00 hodin

Vstupné:
Adventní prohlídky (standardní vstupné) 120,- Kč / 80,- Kč
Vánoční koncert: jednotné vstupné 190,- Kč na osobu.
Koncertní vystoupení pořádáme dvě za sebou z kapacitních důvodů historické scény zámeckého divadla. Ze stejného důvodu proto doporučujeme rezervaci vstupenek (zleby@stc.npu.cz nebo tel: +420 327 398 121).
Před koncerty bude občerstvení podáváno zcela netradičně a „vánočně“ v zámecké kuchyni.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama