REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

4 TOP hotely v Turecku pro strávení ideální rodinné dovolené

Dovolená s dětmi
Dovolená s dětmi

Máte početnou rodinu a chtěli byste v létě společně vyrazit na dovolenou do Turecka? Zde je několik tipů na hotel, kde se pohodlně vměstná i 4 – 5členná rodinka.
1. Hotel Club Asteria Belek 5*
Tento luxusní pětihvězdičkový hotel leží na jedné z nejhezčích pláží v Beleku. Pláž je široká, písčitá a pravidelně udržovaná. Asteria Belek nabízí bohaté zázemí. V rozlehlé zahradě se nachází oddělená část pro děti se skluzavkami, dětským bazénem a dvěma tobogány. Nechybí ani dětské hřiště a klub s animačním programem.  Rodiče svůj volný čas mohou využít v lázeňském centru, fitness centru, na tenisovém hřišti nebo si mohou zahrát plážový volejbal.
Cena: 18 558 Kč za dospělou osobu, až 2 děti zdarma
Shlédněte také video z hotelu.
2. Club Salima 5*
Klid a pohodlí během dovolené v Turecku najdete v prázdninovém letovisku Beldibi nedaleko Kemeru. Club Salima nabízí výhled na moře i mocné pohoří Taurus. Zázemí hotelu nabízí dva velké bazény, dětský bazén se skluzavkami a tobogánem, hřiště, bary, obchůdky i turecké lázně.
Cena: 15 240 Kč za dospělou osobu, dítě do 13 let zdarma
Fotografie z hotelu si můžete prohlédnout na oficiálních webových stránkách.
3. Hotel Iberotel Palm Garden 5*
Tento luxusní pětihvězdičkový se nachází v turistickém letovisku Kizilağaç. Je tvořen komplexem bungalovů umístěných v rozkvetlé zahradě a vybaven doslova pohádkovým aquaparkem, lázněmi i fitness centrem. Také o přilehlé pláži by se daly šířit samé superlativy. Fotografie hotelu si můžete prohlédnout na oficiálních webových stránkách.
Cena: 18 321 Kč za dospělou osobu s programem ultra all inclusive, až 2 děti zdarma
4. Hotel Club Turtas 4*
Za co si Hotel Club Turtas v Konakli (Alanya)zasloužil pouze čtyři hvězdičky, není zřejmé. Pokoje jsou nově zrekonstruované a velkoryse vybavené. Nachází se zde dětský aquapark, hřiště, bazény pro dospělé i krásná písčitá pláž, kde si užijete nejen relaxaci, ale spoustu sportovních aktivit.
Cena: 14 766 Kč za dospělou osobu, až 2 děti zdarma
Projděte si fotogalerii na oficiálních stránkách hotelu.
Na závěr je třeba zmínit, že o rodinné hotely a především rodinné pokoje je velký zájem. Last minute zájezdy do Turecka jsou sice cenově atraktivnější, zato ubytovací kapacity téměř vyprodané. Tak nezapomeňte!
obr2_rodinnevylety
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA