Prožijte božský pobyt v Tropical Islands s NOVASOL

novasol_01

Dovolená s NOVASOL


Věděli jste o tom, že exotiku plnou vysokých teplot, koupání a dalších atrakcí máte doslova za humny? Stačí objednat si rekreační dům v Německu a vyrazit do vyhlášeného akvaparku Tropical Islands. Vaše děti budou nadšené, odpočinete si, užijete si spoustu zábavy – a z České republiky jste tam za chvilku!
Právě vynikající dosažitelnost je pro českého návštěvníka jednou z největších výhod Tropických ostrovů. Díky dálnici se během necelých tří hodin dostanete od hranic ke sjezdu u obce Staakow, kde už je bývalý hangár pro vzducholodě takřka na dohled. Aby ne, když na výšku má 107 a na délku dokonce 360 metrů.

 
To nejlepší vás však čeká až uvnitř: báječný vodní svět s letními třicítkami a bez zavírací doby. Tropical Islands nabízejí gigantický bazén s pláží a lehátky, domorodou vesnici s exotickými pochoutkami, deštný prales s orchidejemi či tropický minigolf. Obřími prostory areálu se můžete dokonce proletět i balónem.
novasol_02
Ani to však není ještě všechno. Zajistěte si prázdninový dům v Německu a v Tropických ostrovech relaxujte mezi fontánami, peřejemi a vířivkami Bali laguny. Zařádíte si na tobogánech, k dispozici je prestižní saunový svět a nechybí ani posilovna nebo wellness studio.
Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď!

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama