25. UMÍSŤOVACÍ VÝSTAVA OPUŠTĚNÝCH KOČEK

V neděli 2. října 2011 pořádáme 25. umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Přijďte se podívat na kočičky, kocourky a koťátka. Ti všichni zde budou hledat nový domov.

Vstupné: 25 Kč, děti zdarma.

O VÝSTAVĚ
Srdečně zveme všechny milovníky kocourů, kočiček a koťátek na 25. umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat 2. října 2011 v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Od 10:00 do 17:00 hodin si zde můžete vybrat mňoukajícího kamaráda, kterému tím splníte jeho přání – mít nový domov. Vstupné na výstavu je 25 Kč, děti mají vstup zdarma.
Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet kočiček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a které se nemohly výstavy zúčastnit.
Na výstavě si budete moci v obchůdku 24 tlapek zakoupit chovatelské potřeby (záchůdky, přepravky, stelivo, hračky) a krmivo, včetně dobrůtek a pamlsků, pro vaše domácí mazlíčky, kteří už na vás doma čekají, ale i pro ty, které si právě odnesete z výstavy. Budou zde i charitativní krámky, ve kterých si budete moci zakoupit pelíšky, hračky a jiné drobnosti.
JAK SE ZA NÁMI A HLAVNĚ ZA KOČIČKAMI DOSTANETE
Umisťovací výstava opuštěných koček se koná v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Za kočičkami se dostanete autobusy 181, 271 do zastávky Sklářská nebo tramvajemi 22 a 26 do zastávky Nádraží Hostivař a dále již pěšky. Podrobněji vše uvidíte na mapce. Za kočičkami vás ze zastávek dovedou ukazatelé.
JAK NÁM MŮŽETE POMOCI
PRÁCE NA VÝSTAVĚ
Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou s výstavou ve dnech 1.10.2011 a 2.10.2011. Pokud máte zájem nám pomoci, ozvěte se, prosím, na e-mail – psoz@seznam.cz.
Dále velmi uvítáme pomoc s propagací – roznášení letáčků, vyvěšení plakátů a zveřejnění reklamních bannerů.
V sobotu 1 října v 9 hodin ráno je nutné postavit klece, vydezinfikovat je, vyparádit a připravit pro kočičky a v neděli 2. října po 17 hodině vše uklidit a složit. Současně potřebujeme pomocníky, kteří budou komunikovat s návštěvníky a vysvětlí jim vše, co je potřeba vědět při pořízení dalšího člena rodina – kočičky. Ale také pomocníky, kteří budou „k ruce“ těm útulkům a depozitům, kteří budou potřebovat pomoci při umisťování kočiček.
DROBNÍ DÁRCI A SPONZOŘI
Velmi nám pomůžete, pokud nám donesete:
– čistící prostředky
– konzervy a jiné pamlsky pro kočičky
– pelíšky a hračky – i ty, které už vašeho domácího mazlíčka omrzely
Případně se pokusíte zajistit další sponzory výstavy, nebo finanční prostředky. Finanční příspěvky v libovolné výši zasílejte na náš účet č. 179500872/0300, v.s. 2112011.

Tyto finanční prostředky budou použity na úhradu nákladů spojených s výstavou (pronájem prostor, energie, telefony …) a pro útulky a depozita, která se jí zúčastní, aby z nich mohly zajistit krmení a zdravotní péči pro své kočičky.

Více info na www.psoz.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama