15. VÝSTAVA PRO KOČKU – podzimní umísťovací výstava opuštěných koček

Podzimní umísťovací výstava


V neděli 11. listopadu 2012  v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 – Horní Počernice) se uskuteční 15. VÝSTAVA PRO KOČKU – podzimní umísťovací výstava opuštěných koček.
VÝSTAVA PRO KOČKU se koná od 10 do 17 hodin. Chvalská tvrz je vzdálená jenom jednu zastávku autobusem (223, 273, 296, 304 a 353) od konečne metra B Černý most. Vstupné na výstavu je již tradiční – konzerva krmení pro kočky, aby zvířata, která se do útulku s podzimem dostanou, měla co do mističek.
Na výstavě bude k vidění (a odnesení domu) zhruba stopadesát koček a několik pejsků ze třinácti zatím přihlášených útulků z Čech i Moravy. Všechna zvířata budou řádně vakcinovaná, na místě ještě jejich zdravotní stav prověří veterinář. Pro děti je připraven v dětském koutku výtvarný program, navíc děti, které přinesou obrázek kočky namalovaný na čtvrtce formátu A4, mají na výstavu vstup zdarma.
Vedle kočiček bude navštěvníkům k dispozici obchod s chovatelskými potřebami a dobročinný bazárek, který nabízí různé drobnosti s kočičí tématikou. Výtěžek z prodeje charitativního krámku jde přímo zúčastněným útulkům a jejich svěřencům.
Přijďte se podívat, i když o pořízení kočičky neuvažujete – svou vstupenkou (konzerva krmení pro kočky) pomůžete opuštěným zvířatům opravdu každý. Podpořit nás můžete též v hlasovaní na CoNasBavi.cz; vítězný projekt získa 15. 000 korun. Přímý odkaz na hlasovaní ve prospěch umisťovací výstavy je zde.
Další informace o výstavě www.kocky-online.cz/akce.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama