REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Velké putování pozapomenuté Orlové

Město Orlová připravilo nejen pro své obyvatele prázdninovou soutěž o hodnotné ceny. Přichází s návrhem, jak vylepšit vaši kondici a spojit zábavu s historií města.

Z participativního rozpočtu na rok 2020 vznikla naučná stezka Zapomenutá Orlová. Stezka nabízí celkem 12 zastavení s informačními cedulemi, které návštěvníky provedou historií úchvatných lokací, jež jsou dnes na pokraji vymizení.

Informační tabule obsahují QR kódy, ale vaše babička nemá chytrý telefon? Nevadí, vyrazte na procházku společně a pomocí QR kódu poznejte historii Orlové. Vaši prarodiče budou možná chytřejší než QR kód.
Při putování stezkou si u každé tabule pořiďte společnou fotografii.Hlavní podmínkou pro účast v soutěži je právě pořízení společných fotografií, na kterých budou zachyceny všechny informační cedule a zároveň dvě generace.

Na vítěze v každé ze dvou kategorií čeká nová televize!

REKLAMA

Pravidla soutěže:

1) Soutěž je vyhlášena městem Orlová. Město Orlová si vyhrazuje právo soutěž zrušit.
2) Soutěž probíhá od 1. 7. do 31. 8. 2021 ve dvou kategoriích. V jedné kategorii soutěží Orlovští, v druhé kategorii návštěvníci a turisté.
3) Účastníky soutěže mohou být dvougenerační dvojice (např. babička a vnučka, otec a syn), případně vícečlenné skupiny, složené minimálně ze dvou věkových generací (rodina se dvěma dětmi, babička s vnoučaty).
4) Dvojice či skupiny splňující výše uvedenou podmínku pořídí na každém z 12 stanovišť společnou fotografii, celkem tedy 12 fotografií.
5) Pořízené fotografie zašlou účastníci na e-mail [email protected] nejpozději do 3. 9. 2021.
6) K odpovědi připojí účastníci své jméno a příjmení, adresu, kontaktní telefon a e-mail, aby je v případě výhry bylo možné  kontaktovat.
7) Zasláním fotografií souhlasí soutěžící s podmínkami této soutěže a v případě výhry také s uveřejněním svého jména a některé ze zaslaných fotek v městských médiích.

Všichni účastníci, kteří splní soutěžní podmínky, budou zařazeni do slosování o výše uvedené ceny. Losování výherců proběhne 11. září 2021 ve studiu Internetové televize Orlová v pořadu Orlovské minuty.

Město Orlová bude do 5 pracovních dnů od slosování kontaktovat výherce a domluví se s ním na všech podrobnostech ohledně předání výhry.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA