REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Udělejte si hezký výlet s dětmi a vyhrajte!

Rádi vyrážíte se svými děti na různé výlety a dochází vám nápady, kam je vzít tentokrát? Inspirovat se můžete třeba na www.natura-soutez.cz. Zde nejenže najdete nepřeberné množství velmi atraktivních a jedinečných míst po celé České republice, ale zároveň se můžete zapojit do právě probíhající soutěže s pramenitou vodou Natura a vyhrát zajímavé ceny. Stačí si jen na soutěžních stránkách zvolit jedno z míst k výletu a kreativním nebo zábavným způsobem se zde vyfotit s pramenitou vodou Natura.

Jednou z možností je například vrchol Devět skal, který dosahuje výšky 836 metrů a skutečně jej tvoří devět skalních věží. Ty vytvářejí dojem skalního města a mají jedinečnou atmosféru. K výšlapu můžete vybrat hned několik turistických cest a lze zvolit i jejich délku a obtížnost. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších cílů v Českomoravské vrchovině.

Ať zvolíte kterékoliv z navržených míst, jistě neuděláte chybu. Vyhodnocení fotografií probíhá pravidelně každý týden, kdy se zároveň vždy udělí jedna z hlavních cen, kterou je elektrokolo v hodnotě 28 000 Kč. Za každou navštívenou lokalitu navíc získáte 1 bod. Ve svém profilu na soutěžních stránkách si následně můžete body proměnit za poukázku do Decathlonu (3 body = 250 Kč, 10 bodů = 500 Kč, 20 bodů = 5 000 Kč). Více informací naleznete nawww.natura-soutez.cz.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA