REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

Svátky jara v Zoologické zahradě Dvorec

Morana je pryč a s jarními svátky přichází nové aktivity. První květy jarních rostlin jsou ozdobou každé zahrady. Ale nemůžeme vše nechat jenom na přírodě. Do velikonoční výzdoby zoologické zahrady se zapojily děti z okolních škol a školek. Třetí ročník soutěže o nej…velikonoční výzdobu překvapivě přitáhl pozornost malých předškoláků, ale také žáků osmých a devátých tříd.

Až o Velikonocích navštívíte tuto zoo určitě se nezapomeňte zastavit u dekorací, které zde budou po dobu prázdnin vystaveny. Šikovnost dětí a jejich pedagogů je třeba také náležitě odměnit. Proto můžete přímo na místě nebo prostřednictvím facebooku Zoo dvorec hlasovat o nejhezčí dekoraci. Vítězná třída vyhrává vstup do zoo zdarma.

Kromě této výstavy se zde setkáte s mnoha zajímavými a ohroženými druhy zvířat od surikat až po hrocha. K jaru patří mláďata a ta jsou vidět na každém kroku.

REKLAMA

Ve vybraných dnech proběhne velikonoční workshop a komentovaná krmení.

K odpočinku a rodinné pohodě využijte relaxační místa, lavičky, dětské hřiště. Pro uspokojení chuťových buněk se zastavte v místní Hospůdce u krokodýla, kde budou podávány domácí klobásy, palačinky, zákusky a obdobné dobroty.

REKLAMA

Fotografové více i méně zkušení se mohou zapojit do třetího ročníku fotografické soutěže, která bude spuštěna právě na Velikonoce.

Program je bohatý a každý si zde najde své.

Více o programu naleznete na www.zoodvorec.cz.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA