Stop Zevling 2010

Datum konání : 25.9.2010
Místo konání : Areál ZŠ Vybíralova & Skatepark (Černý most)

V sobotu 25.9. od 10:00 se opět rozjede již 4 ročník hudebně-sportovního klání zvaného Stop Zevling, a tak jak tomu bylo i u předchozích ročníků, tak i letos se bude Stop Zevling konat na Černém mostě, a to opět na dvou místech kde se dělí akce na Sport Jam a Street Jam.
Co je SportJam:
Sport Jam se bude konat v areálu místní ZŠ Vybíralova, a jeho program bude takový, že se zde bude odehrávat řada turnajů a dalších sportovních aktivit, bude zde i několik stánků s občerstvením od ŠášaBurger a mnoho míst k osobní relaxaci, bude zde také prostor pro nejmenší děti, kterého se tak jako předchozí ročníky budou hostit ve formě workshopu a jednoduchých sportovních aktivit dobrovolníci z občanského sdružení Jahoda, jenž se stará o různé zájmové kroužky a další aktivity na Praze 14 a především na Černém mostě.
V průběhu celého Sport Jamu bude taktéž stálá hudební kulisa, o kterou se budou starat DJs mnoha žánrů a subžánrů. Vystoupí zde DJs: Vannila (acid-techno), Kodexx (tekk/techno), Miltex (hardtek), ADZi (jungle) a dvojka Tony & Dino (jump-up).
Je jisté, že každý si vybere to své jako zpříjemnění krásného dne venku.
Jakmile se uzavřou všechny turnaje na SportJamu, a vyhlásí se stupně vítězů, všechno dění se přesune na další prostor, který se nachází o pár bloků dále, a to sice na místní Skate-park Černý Most, kde se bude od odpoledních hodin konat druhá část Stop Zevlingu nazvaná Street Jam.
Co je StreetJam:
StreetJam bude ve formě relaxu, zábavy, exhibice a hlavně hudby o kterou se postará řada umělců a dobrovolníků, nebude chybět ani parádní čajovna, kino Film 1, stánky s oblečením a doplňky, stolní fotbálky a spousta dalích aktivit vč. občerstvení za lidové ceny !
A co že bude zahrnovat onu hlavní stage, a co zde bude k vidění a slyšení ?
Budou zde především DJs a MC několika stylů, také různí živí umělci, live performance, exhibice a i jedna živá kapela na konec !
A kdo to tedy bude ?
Jako DJs vystoupí Z.V.K.P. z crew Poison Apple (drum n bass) a po něm jeho kolega Dj Ozone taktéž člen Poison Apple, tito dva DJs nám zpříjemní drum n bassem hlavní odpolední čas až do 18:00, kdy po nich převezme štafetu zástupce house a electro scény, Dj H2O ze Swazarm soundsystemu, po něm to dále budou Dj Probe & Mc ADZi (jungleradical crew), což jsou členové CČM Fellas, kteří předvedou že hudba je hlavně zábava a umění. Po nich se předvedou Dj Yofre s mr. Vernerem jr. a jejich tajnými hosty. Tito umělci nám předvedou unikátní projekt, ve kterém se kombinuje live performance, DJ a nástroje. V tomto podání půjde přesněji o Gramofony, Bubny, Klávesy a Live Jam. Po nich příjemný večer zakončí dvoučlenná hip-hopová partička, která si říká Marat & Lucas. Tito dva umělci kteří společně spolupracují už více jek 4 roky Vás zavedou do vod hiphopu a newschool rapu, a hlavně předvedou unikátní představení které by mělo zaujmout široké spektrum návštěvníků všech věkových vrstev.
Kompletní line-up:
SportJam!:
10:00 – Dj Vannila (acid-techno)
11:00 – Dj Kodexx (techno, tekno)
12:00 – Dj Miltex (STK sound / hardtek)
13:00 – Dj ADZi (Jungleradical crew / darkside jungle, darkstep)
14:00 – Tony & Dino (dnb / jump-up.cz)
15:00 – Tony & Dino (dnb / jump-up.cz)
Street Jam!:
16:00 – Dj Z.V.K.P. (Poison Apple / DnB)
17:00 – Dj Ozone (Poison Apple / DnB)
18:00 – Dj H2O (Swazarm / electro, breakbeat, house)
19:00 – Dj Probe (CČM Fellas / Rap, funk, breaks)
20:00 – LiveJam! : Dj Yofre (gramofony), mr. Verner jr. (bubny, klávesy) + MCs
21:00 – Marat & Lucas (live rap – Praha)
Poté je v centru Prahy (Palmovka – Klub Touster) pořádána Afterparty (electro, break, dubstep etc.) která je pro všechny zadarmo. Takže zábava rozhodně nekončí ale pokračuje.
Fotogalerie z předchozích ročníků

Kontakt:
www.stopzevling.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama