REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Sporthotel Olympia

23. 11. 2009

hotel_olympia_06Poloha hotelu a okolí
Hotel je položen v nadmořské výšce 1.100 m.n.m. v chráněné krajinné oblasti Šumavy. Okolí hotelu je příznivé pro pěší turistiku (východiště značených cest), cykloturistiku. Je možné kombinovat pěší turistiku s autoturistikou. Lze si udělat pěkný výlet autem na hrad Kašperk (Kašperské Hory), hrad Rabí, Českého Krumlova, Českých Budějovic, na zámek Hluboká. V sezóně je zajištěn turistický autobus, který objíždí okruh Šumavského národního parku.
Sport a zábavahotel_olympia_24
Ve vzdálenosti do 3 km od hotelu je možné zajistit projížďku na koních. V blízkosti hotelu se nachází sportovní areál. Pro zimní období je připraven s trvale upravenými sjezdovkami a běžeckými trasami. Běžecké trasy mají délku okolo 80 km. V teplých měsících lze zajistit hřiště na volejbal, nohejbal apod.
Přírodní koupání (rybník) je ve vzdálenosti 8km od hotelu v obci Zdíkovec. Otevřený bazén je vzdálen asi 15km od hotelu ve městě Vimperk. Krytý bazén je v Prachaticích cca 40km. Rovněž lze navštívit vodní lázně v Haidmuhle na německé straně, které jsou vzdáleny okolo 50km.
hotel_olympia_11_1Ubytování
Hotel má kapacitu 150 lůžek. U hotelu je bezplatné nehlídané parkoviště. Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením. Na požadavek možnost rozšíření lůžkové kapacity o přistýlku Všechny pokoje jsou vybaveny radiopřijímačem, hotelovým telefonem a televizorem.V hotelu jsou též k dispozici 2 učebny vhodné pro školení, soustředění sportovců a pod. Malá s kapacitou 15 osob, větší pro 70 osob. V obou učebnách je možnost použití videa, promítacího plátna, či jiných pomůcek.
hotel_olympia_15V restauraci hotelu je připraven široký výběr jídel, včetně specialit české kuchyně. Pro občerstvení je v hotelové hale denní bar s bohatým výběrem nápojů. Na přání zákazníka můžeme uspořádat raut, či jiný způsob pohoštění. Zajistíme živou či reprodukovanou hudbu. V teplých měsících je připraveno posezení na venkovní terase s možností grilování celého selete. Za hotelem je přírodní ohniště.
Doplňkové služby hotelu:
sauna
posilovna
stolní tenis
biliár
hrací automaty
TV SAT
lanové centrum
bowling cca 300m
V termínu 24.10. – 11.12.2009 hotel uzavřen.
Při zakoupení pobytu včetně polopenze v termínu 2.1. – 13.3.2010 získáte slevu ve výši 10% z celkové ceny pobytu.
Kontakt:
Zadov 349, 38473
tel.: +420 388 428 282
www.sporthotelolympia.eu

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA