REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 3.10. a svátek má Bohumil

Soutěž s Monkey´s Gym o kurzovné zdarma na jarní semestr a další ceny!

Dnešní soutěž jsme připravili spolu s Monkey´s Gym, dětskou tělocvičnou plnou pohybu. A o co soutěžíme? O 1 x kurzovné zdarma na jarní semestr 2023 (trvá do konce června 2023) a dále o 3 x slevu na kurzovné ve výši 20 %.

Monkey´s Gym – „Moderní dětské tělocvičny“ pro děti od 6 měsíců do 7 let od dubna 2023 již na 4 místech v Praze! Vyzkoušejte jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší v oblíbených kurzech cvičení. Lekce probíhají denně v čase od 9:00 do 19:00 a na výběr je z velkého množství termínů pro každou věkovou kategorii.

Profesionálně vybavené prostory jsou určené jen dětem! Bezpečné pro jejich pohyb, vybavené speciálními cvičebními pomůckami a gymnastickým nářadím pro skutečně všestrannou pohybovou průpravu! Promyšleným propojením sportovní výuky se zábavou chceme v dětech vzbudit zájem o sport a budovat v nich lásku k pohybu.

REKLAMA

Kvalifikovaní lektoři kladou vždy důraz na zábavu a hravost. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, cviky na nářadí – kladina, bradla, žebřiny, trampolína nebo horolezecká stěna je dětem plně k dispozici. Hodiny jsou prokládány sportovními hrami, aby si děti pohyb skutečně oblíbily.

Samozřejmostí jsou u nás malé skupinky, individuální přístup, bezproblémové omluvy a náhrady, nadstandardní klientský přístup a baby-friendly prostředí.

REKLAMA

Tělocvična je prosklená, rodiče mohou sledovat průběh hodiny a také to, jaké pokroky jejich ratolest dělá.

K dispozici máme dětský koutek a café bar pro doprovod. V průběhu hodiny se nenudí ani mladší sourozenci ani rodiče, kteří buď relaxují u dobré kávy, nebo v klidu vyřídí svoje pracovní záležitosti. 

Základní nabídka Monkey’s Gym

– pololetní kurzy zábavného cvičení
– otevřené hodiny bez nutnosti zápisu
– netradiční dětské narozeninové oslavy
– víkendové kurzy in-line a ledního bruslení

Nápovědu hledejte na www.monkeysgym.cz.

O co soutěžíme?

1 x kurzovné zdarma na jarní semestr 2023 (trvá do konce června 2023) a dále o 3 x slevu na kurzovné ve výši 20 %

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem a organizátorem soutěže je: Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál Rodinnevylety.cz.

Poskytovatelem výhry do této soutěže je Monkey´s Gym s.r.o., Praha 9 – Klánovice, Trávnická 381, 190 14, IČO: 24317918

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 3. 4. 2023 do 16. 4. 2023

Místo konání soutěže: Na webových stránkách Vyletnik.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

 
Vylosování výherce proběhne 17. 4. 2023 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni e-mailem nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Výherce budou vyrozuměn e-mailem.

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA