Soutěž o pobyt v areálu U Radešínka. Jen hodinu od Prahy, přesto v idylické přírodě!  

V areálu U Radešínka naleznete tu vše potřebné pro radostně a smysluplně strávený čas: ubytování, stravování, zábavu i sportovní vyžití. Idylickou krajinu si tu můžete v klidu užít pěšky i na kole, nebo – pokud máte raději větší šrumec – můžete navštívit blízký sportovní a lyžařský areál Monínec.

Ubytování si můžete zvolit podle vašich preferencí: v pokoji penzionu, v rodinném apartmánu s kuchyňkou, nebo v samostatném srubu.

Sruby jako z pohádky – Jeníček a Mařenka. Foto: ©U Radešínka

Hernu, společenskou místnost, i kolárnu / kočárkárnu / lyžárnu můžete používat, ať budete bydlet kdekoliv. Při hezkém počasí vás jistě potěší nové dětské hřiště s velkou trampolínou a areál Adventure golfu. Ten pobaví malé i velké, je to zábavný sport opravdu pro každého! Vybavení rádi zapůjčíme, hole jsou připraveny i v dětském provedení.

Areál U Radešínka – zážitek a radost

Adventure golf. Foto: ©U Radešínka

O co soutěžíme?

Výherce získá poukaz na ubytování ve srubu v hodnotě 7 000 Kč

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem a organizátorem soutěže je: Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál Rodinnevylety.cz.

Poskytovatelem výhry do této soutěže je Radešínek s.r.o., Počepice 115, 262 55 Počepice., IČO: 06703445.

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 16. 1. 2023 do 30. 1. 2023

Místo konání soutěže: Na webových stránkách Vyletnik.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

 
Vylosování výherce proběhne 31. 1. 2023 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni e-mailem a zveřejněni na webových stránkách organizátora nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Výherce budou vyrozuměn e-mailem.

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama