REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Rodinné oslavy a laserové bludiště v Tanzania parku

7. 6. 2023

Věděli jste, že u nás můžete uspořádat narozeninovou oslavu? Objednat si jí můžete přes naše webové stránky anebo přímo u nás v herně.

Na oslavu vám pak připravíme krásnou výzdobu dle vašeho přání z naší narozeninové nabídky. Součástí výzdoby je talířek, kelímek a ubrousek dle vybraného tématu pro každé dítě a k tomu výzdobu vyšperkujeme i narozeninovým ubrusem, balónky, frkačkami, čepičkami a serpentýnami. Samozřejmostí je možnost objednat si mísy sýrové, salámové, ovocné, zeleninové, řízkové….

Na celou útratu oslavy pak dostanete od nás slevu podle počtu dětí, které jsou této oslavy součástí. Navíc máme teď pro vás ještě parádní bonus! Pokud si zarezervujete oslavu od pondělí do čtvrtku, nedostanete slevu pouze ve výši počtu dětí, ale krásných 25 % z celé útraty.

REKLAMA

Už jste vyzkoušeli naši novinku v podobě laserového bludiště? Je jak pro malé, tak i velké.

Vaším úkolem je projít trasu na druhou stranu místnosti, tam zmáčknout kontrolní bod a pak pokračovat zpátky, aniž byste se dotkli jednoho z laserů jako tajný agenti. Každý dotyk laserů vám prodlouží čas, takže buďte opatrní, ale zároveň i rychlí!

REKLAMA

Navíc hru lze hrát i týmově ve 2 hráčích, takže můžete zkusit, jak dokážete spolupracovat s kamarádem či kamarádku.

Provozní doba bludiště je následovná: Čt-Pá: 16-19 hod, So-Ne: 11-18 hod

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA