REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Rezidence Liběchov

24. 9. 2009

O Rezidenci
Hotel ve stylu art deco v Liběchově v malebné oblasti Kokořínska vzdálený 8 km z Mělníka, 30 min z Prahy, velmi často navštěvovaný pražany pro své mírné a zdravé podnebí. Výborné jídlo, nádherný exteriér, skvělá a teplá atmosféra, vkusný a elegantní interiér, okouzlující zahrada, welness …je mnoho důvodů proč navštívit Rezidenci Liběchov.
Historie Hotelu
Hotel vznikl rekonstrukcí vily ze 30tých let. Vila byla postavena známým architektem Josefem Lauermanem ve stylu art deco. Nechal jí postavit pražský továrník Moučka pro svoji manželku. Během 2. světové války byla zabrána wehrmachtem. Po skončení války byla vrácena majiteli a krátce na to v roce 1948 zkonfiskována komunistickým režimem. Vilu získali zpět potomci majitele v roce 2002 v restituci. Mezitím sloužila jako školící středisko hlavního města Prahy a výchovný ústav. Rekonstrukcí byl styl art deco zachován jak v exteriéru tak i v interiérovém vybavení, dubové parkety, dřevěné balustrády, štukové stropy, kované zábradlí, mramorový krb vzbuzují úctu ke starému řemeslu.
Ubytování
Rezidence Liběchov nabízí ubytování ve 12ti pokojích s kapacitou 28 lůžek. Jednotlivé pokoje mají individuální design ve stylu art deco s vybavením zajišťujícím nejvyšší komfort hosta. Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem na České středohoří. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady. Pokoje vytváří skvělou atmosféru.
Svatební obřady
Který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství, by si nepřál vysněnou svatbu plnou romantiky, štěstí a nádherných okamžiků? Abyste vysněnou svatbu mohli zorganizovat potřebujete spoustu příprav. Svatební pár jezdí od místa k místu,od zlatnika ke zlatníkovi, porovnává různé nabídky, hledá ten nejkrásnější dort, dekoraci. A listina úkolů je stále delší a delší a čas k přípravě stále kratší a kratší.
Zkušený tým v Rezidenci Liběchov Vám rád tyto přípravy zjednoduší. Můžete využít komfort svatebního obřadu , hostiny a veselice v jednom místě. V krásné stylové zahradě pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy , dekorace.
V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocění vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby. Jako první společný počin nabízíme novomanželům zasazení stromu s v naší krásné kaskádovité zahradě.
Možná je pro Vás I lákavá nabídka, že hotel, zahrada, terasa a restaurace bude ve Vaš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás.
Restaurace
Restaurace Kaskáda je zajímavá interierovým vybavením ve stylu art deco s pohodlnými křesílky a židlemi.
Náš šéfkuchař pro Vás sestaví znamenité menu připravené z čerstvých surovin s bylinkami z naší zahrádky. Pochoutky mezinárodní i tradiční české kuchyně servírujeme na nádobí v retro stylu v prostředí se skvělou atmosférou. Aperetiv si můžete vychutnat na terase, večeři v restauraci Kaskáda, doutník a koňak v pohodlných křesílkách u hořícího krbu a kávu si můžete vypít na zahradě. U baru v pohodlných barových stoličkách si můžete vypít kreativní koktejl nebo dva…Ideální odpočinek po hektickém pracovním dni.
Restaurace Kaskáda otevřena denně od 10,00 – 22,00 hodin.
Wellnes
Očišťující sauna, regenerující parní sauna, uvolňující whirpool, masážní sprcha, masáže.
– místo, kde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla.
Přijďtě uvolnit napětí po stresovém týdnu, zarelaxovat si a zažít pocit udělat něco pro krásu a zdraví s kosmetikou La Chevre:
– Víkend proti stresu
– Víkend pro zdraví a krásu
Objevte nové cesty v péči o tělo pomocí enzymů či detoxikace pleti, osvěžte svoji mysl pomocí aromaterapií a nechte se rozmazlovat pod rukou odborníků.
Sport v okolí
Cyklistika: v okolí je mnoho malebných cyklistických stezek.Lesní cestičky a kontrast balvanovitých skal, výlety oblíbené pro svou romantiku.
Peší turistika: Je mnoho úžasných míst, které by jste měli vidět. Vytesané kamenné pískovcové sochy architekta Levého, Liběchovský zámek, hrad Kokořin, Hrad Houska, Boží voda, vinice – místa, kde se rád procházel Bolzano, K.H. Mácha a mnoho pražských umělců.
Více na www.obeclibechov.cz
Bowling: za zimních večerů nebo v nepřízni počasí je Vám k dispozici bowling se 3 drahami.

Jogging:
35 000 m2 našeho lesoparku v mírně kopcovitém terénu, zpestřený schody a cestičkami je Vám k dispozici pro udržení Vaší kondice.
Golf: Rezidence Liběchov bude mít velkou radost pro Vás ve spolupráci s golfovou asociací zkoordinovat Váš golfový víkend na zakázku. Připravíme pro Vás golfový balíček přizpůsobený Vašim schopnostem. Expertního poradce z golfového klubu Vám můžeme zajistit před vaší hrou a během golfové hry Vás můžeme doprovázet. Zajistíme Vám odvoz a příjezd do naší rezidence.Vše včetně luxusního ubytování a plné snídaně v Rezidenci Liběchov.
Pokud si budete přát připravíme pro Vás plán jak nejlépe strávit volný čas.
Konference
Náš nadšený tým Vám pomůže připravit všechny detaily, aby Vaše schůzka byla dokonalá. Privátní místnosti zajišťují diskrétní a exkluzivní místo pro Vaše meetingy a konference. K dispozici je to nejlepší technologické vybavení. Dobré jídlo a pití servírované do speciálního boxu je to správné místečko pro odpočinkovou přestávku.
Konferenční místnost – kapacita 25 míst, vybavení: dataprojektor, internetové připojení, flipschart, plátno.
Lodgie – pro uzavřené obchodní jednání se skvělou atmosférou, v kontaktu s přírodou, kapacita 10 míst.
Restaurace Kaskáda – stylová restaurace udělá jistě ten nejlepší dojem, kapacita 40 míst. Připravíme Vám coffebreaky.
Kontakt:
čp. 121, Liběchov 27721
+420 315 650 000
www.rezidence-libechov.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA