REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Písničky do auta, které budou bavit děti i vás!

Všichni známe dlouhé cesty autem. Aby to nám i dětem rychleji uteklo, pusťte si písničky, které je – i vás – budou bavit. Zkuste klasické lidovky, které určitě znáte, v kvalitním a libozvučném kabátě, nebo dětský rock. Evergreenem jsou písničky z pohádek. Pusťte si naše tipy.

Duhová brána

Zpěvník lidových písní. Klasika v krásném novém kabátě. Nádherné aranžmá klasických písní, které určitě znáte, ve zpěvníku Hlásek a Notička. Tyto písničky si s chutí zazpíváte společně s dětmi na dlouhých i krátkých cestách a budete se k nim rádi vracet.

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř. Klasika, která nezestárne

Toto jsou mistři v hudbě pro děti a dětem. Písničky, které baví po generace a svými vtipnými texty a chytlavými melodiemi jsou nesmrtelné. Sáhněte například po Hodinách zpěvu nebo Písničkách z pohádek. Možná vás překvapí, co všechno tato autorská dvojice vytvořila. U poslechu se budete zaručeně bavit.

REKLAMA

Kašpárek v rohlíku. Baby rock a další pecky!

Hudební styl kapely dostal název bejbypank! Projekt se zrodil jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a dětí. Ztřeštěné songy v sobě nesou jak neotřelý pohled na svět očima dětí tak originální postřehy ze světa dospělých. Písničky zpívají různí interpreti a věřte, že stojí za to si tuto muziku pustit na cestu.

Písničky kluka BomBarďáka. Chytré a řízné!

Tak tahle kapela má opravdu grády. Těšte se na hity o houbách, delfínech i poklidné songy o maminkách. BomBarďák je hudební skupina vystupující s písničkami pro děti. Tvoří ji herci Jiří Jelínek a Michal Dalecký, které doplňuje baskytarista Filip Nebřenský nebo Matěj Pospíšil. Texty písniček skládá Jiří Jelínek, o hudbu se starají zbylí členové skupiny.

REKLAMA

Kapela vznikla poté, co u Indies Scope vyšly dva samplery písniček pro děti od českých písničkářů Bongo BonBoniéra (2010) a Bongo BomBarďák (2011). Na to navázal projekt BomBarďák, který vydal album Písničky kluka BomBarďáka (2013) a od té doby funguje jako standardní hudební skupina. Jejich písničky jsou prostě skvělé.

Pískomil se vrací. A kdy už tam budem?

Pískomil se vrací je česká hudební skupina, která se zaměřuje na záživné písničky pro děti a jejich rodiče. Její členové vám budou povědomí. Možná i styl písniček vám přijde známý, není to náhoda! Většina postaviček z Pískomila, ale i jeho hosté, se totiž podíleli na repertoáru výše zmíněné kapely Kašpárek v rohlíku. Úspěšné hudební album, které musíte znát se jmenuje A kdy už tam budem?.

Máte rádi písničky Uhlíře a Svěráka? Mrkněte na naše tipy a článek: Nejlepší písničky pro děti od Svěráka a Uhlíře. Překvapí vás kolik jich je…

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA