REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Penzion Zubr

4. 7. 2008

Ubytování a restaurace v malebném prostředí Vysočiny

Penzion se nachází v malé obci Ujčov, v údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady. V obci je fotbalové hřiště s kvalitním trávníkem a tenisový kurt s antukou a v areálu penzionu venkovní bazén. V Bystřici nad Pernštejnem je vybudovaný sportovní areál s krytým a venkovním bazénem. V okolí je ještě mnoho památek a přírodních zajímavostí, které můžete navštívit na kole, pěšky nebo autem – rozcestník a tipy na výlety najdete na stránce okolí. U obce Ujčov, sousední Nedvědice a Bystřice nad Pernštejnem je několik malých sjezdovek. Sjezdovka s umělým osvětlením a zasněžováním je vzdálena asi 9 km u rozhledny Karasín. Zde je i lyžařská a snowboardová škola. Další sjezdovka s technickým sněhem a osvětlením je v Novém Městě, které je vzdálené asi 30 km.

REKLAMA

Ubytování

Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích V penzionu jsou 3 dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami, 1 dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou, 2 dvoulůžkové pokoje a 1 dvoupokoj (každý pokoj má dvě lůžka a v jednom pokoji je možnost dvou přistýlek) s vlastním sociálním zařízením. Dále jsou zde 4 třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Maximální počet lůžek je 37.
V budově je restaurace s oddělenou nekuřáckou jídelnou. Dále je v areálu penzionu venkovní bazén a oplocené parkoviště, v budově lze uschovat kola nebo lodě. Stravování je možno celodenní.
Přímý kontakt: Ujčov 46, 592 62 Nedvědice
tel.: 776 798 612 fax: 566 566 214
e-mail: [email protected]
http://www.penzion-zubr.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA