REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Penzion U Černého kohoutka

8. 7. 2015

Penzion U Černého kohoutka
Penzion na Šumavě
Poznání – romantika – zábava – relaxace
Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu U Černého kohoutka vás nadchne a uspokojí po všech stránkách. Penzion je umístěn v Chráněné krajinné oblasti na Šumavě, na hranicích s Národním parkem Šumava a to v jeho centrální části. Šumava je s nesčetným množstvím přírodních krás ideální destinací pro milovníky přírody, sportovní nadšence a rodiny s dětmi.
Program pro děti - koupání, trampolína, teepee, ...V penzionu U Černého kohoutka si můžete vychutnat uvolněnou, vřelou domácí atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, aby jste si užili relaxační, pohodový a poznávací dovolenou na Šumavě.
Příjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat. Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit jako doma. Součástí penzionu je Příjemné ubytování na Šumavěfinská sauna, venkovní vířivá vana, venkovní bazén, vyhlídková terasa s panoramatickým výhledem do šumavského údolí k Javorníku a mnoho dalších služeb.
Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké. Penzion má vlastní pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu. Parkování aut je přímo u penzionu na soukromém parkovišti.
cerny_kohoutek_05Penzion U Černého kohoutka
Nový Dvůr 88
384 72
Zdíkov
cerny_kohoutek_logo+420 602 379 093
+420 605 926 364
[email protected]
www.cernykohoutek.cz
Získali jsme řadu ocenění a certifikátů kvality:
oceneni_kohoutek Penzion U Černého kohoutka

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA