Penzion LUKOV

Penzion Lukov
Penzion LUKOV leží ve velmi klidné části obce Lukov. Obec Lukov leží uprostřed Národního parku Podyjí, na břehu řeky Dyje.
Celá oblast národního parku se pyšní pohádkově krásnou přírodou s hustými lesy, zachovanou díky hraničnímu pásmu, které ji chránilo až do roku 1990 před masovou turistikou. Dodnes je zde možno vidět pozůstatky „železné opony“. V okolí jsou ideální podmínky jak pro pěší tak i cykloturistiku.
Penzion je umístěn na soukromém oploceném pozemku v rozlehlé zahradě, s možností venkovního posezení, využití rožně. Pro jednoduchou přípravu jídel je k dispozici kuchyňka vybavená chladničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a elektrickým vařičem. Samotné ubytování je ve dvou 2-lůžkových a jednom 4-lůžkovém pokoji – tento se sestává ze dvou samostatných, průchozích, pokojů, každý se dvěma lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení: sprchu, WC, fén na vlasy, možnost přistýlky. Pro hosty je také k dispozici wi-fi síť pro připojení vlastního PC k internetu. Parkování vozidel je bezplatné, pro Vaše jízdní kola je uzamykatelný prostor.
Cena za ubytování, uvedená níže v přehledné tabulce, je za osobu, nemáme zaveden věkový limit u dětí pro bezplatné ubytování, dítě do 2 let, bez nároku na lůžko, hradí 50 Kč/noc, nad 2 roky musí mít objednáno a uhrazeno lůžko.
Celková ubytovací kapacita 8 lůžek a dostatečná vzdálenost penzionu od rodinného domu majitelů, zajišťuje plnou pohodu a soukromí.
Celý areál penzionu je pro veřejnost uzavřen a slouží výhradně ubytovaným hostům.
Pokud nás navštívíte i Vy, věříme, že odjedete spokojeni.
Těšíme se na Vás.

Penzion Lukov

Lukov 54
669 02 Znojmo
mobil: +420 737 617 900
e-mail: novotna.znojmo@seznam.cz
www.penzionlukov.cz
lukov_08

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama