REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Penzion FAN – místo pro Vaši dovolenou či pracovní cestu

Když do Karlových Varů, tak do penzionu FAN.
Když do Karlových Varů, tak do penzionu FAN.

Penzion FAN *** je umístěn na okraji města, s dobrou dostupností ze všech hlavních silničních tahů, což z něj činí ideální ubytování pro vaše pracovní i soukromé cesty. Náš tým vám poskytne pohodlné zázemí pro váš pobyt v našem krásném městě.
U nás najdete moderně zařízení pokoje se sprchou, WC a malým kuchyňským koutem, kde si připravíte jednoduchá jídla či uvaříte chutnou kávu. Zatemňovací závěsy a žaluzie vám zpříjemní spánek a ráno nezaspíte díky rádiobudíku. Karlovy Vary mají nejen 12 horkých minerálních pramenů, ale z kohoutků nám teče lahodná pitná voda.
fan4Na všech pokojích v penzionu FAN*** Karlovy Vary je i 24-palcová plazmová televize vč. DVD přehrávače, WIFI (zdarma). Vycházíme vstříc i rodinám s dětmi. Zapůjčíme dětskou postýlku, židličku, vaničku a dokonce i nočník.
Pokud hledáte prostory pro uspořádání malého školení, obchodního setkání nebo večírku s přáteli, spojte svůj pobyt s pronájmem salonku /max. 12 osob/.
Motoristé ocení uzavřené parkoviště s garážemi hlídané kamerovým systémem. Penzion FAN*** je ideální zastávkou také pro motorkáře a cyklisty – obzvlášť během  nepříznivého počasí. Vaši „miláčci“ se u nás také dobře vyspí.
4 golfová hřiště v dojezové vzdálenosti max.20 minut. Pro golfisty máme připravenou úschovnu bagů.
V recepci vám rádi poradíme kam na výlet, za kulturou nebo do lázní.
Těšíme se na Vás !
REKLAMA

fanPenzion FAN

adresa: U trati 57/5 360 05 Karlovy Vary
telefon: + 420 353 997 085
email: [email protected]
www.penzionfan.cz
fan1

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA