REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Pension Vyhlídka

30. 10. 2008

[inspic=244,right,fullscreen,thumb]Pension Vyhlídka se nachází na pravém břehu Lipenského jezera, v obci Přední Výtoň, v chráněné krajinné oblasti, 5 km od přehradní hráze, v nadmořské výšce 780 m, 300 m od jezera.
Celoroční provoz s velkou ubytovací a stravovací kapacitou zajišťuje rodina s početným personálem.
Ideální místo k rekreaci, k pěší a cyklo turistice, k rybaření, k houbaření. K ozdravným pobytům dospělých – rodin i kolektivů. Pro rekreaci dětí formou škol v přírodě.Různé typy školení. Soustředění sportovních družstev. Víkendové pobyty. Svatby s ubytováním. Oslavy všeho druhu.
V zimě možnost využití terénu pro turistiku na běžkách nebo pravidelných výletů na lyžařské středisko Kramolín (7 km) v obci Lipno. Vhodné podmínky pro ubytování s denními výjezdy do lyžařských středisek v Rakousku ve vzdálenosti 25 km – Sternstein, 45 km na Hochficht a 120 km do Alp. V areálu je dostatečná kapacita i pro parkování osobních aut i autobusu.
[inspic=245,right,fullscreen,thumb]
UBYTOVÁNÍ
2 apartmány
21 celoročně vytápěných bungalovů
Celková kapacita – 92 lůžek
Bungalovy
2 dvoulůžkové ložnice s povlečením, sprchový kout, teplá voda, WC, elektrické přímotopy. Možnost pronajmutí zahradního nábytku.
V ceně zahrnuta spotřeba elektrické energie a vody. Ceny za ubytování – viz ceník
1.Bungalov – ložnice
2.Bungalov – sociální zařízení
1.Apartmán – sociální zařízení
2.Apartmán – jídelna
[inspic=246,right,fullscreen,thumb]
RESTAURACE
Jídelna – 50 míst
Bar – 45 míst
Od 1.5 předzahrádka s výhledem na jezero – 70 míst
Otevřeno od 10,00 hod
Celoroční a celodenní stravování Vám připravuje zkušený personál podle tradiční české domácí receptury s výběrem ze širokého jídelního lístku a stabilních cenách. Pro větší kolektivy stačí zavolat 4 hodiny předem.
Pro názornost uvádíme – HOTOVÁ JÍDLA ( výběr z 6 druhů – svíčková na smetaně, guláš, vepřová pečená kýta s knedlíkem a zelím , uzené knedlík a zelí atd.). MINUTKY ( výběr z 20 druhů – roštěná, „výtoňská bašta“, „výtoňské překvapení“,atd.).
JÍDLA MODERNÍ GASTRONOMIE. Úprava kuřecího masa, ryb ( candát, pstruh) a zvěřiny. Jídla pro děti . SLADKOSTI ( palačinky, buchtičky se šodem , lívanečky atd.). Několik druhů pohárů . Na objednávku uzená kolena. Široký sortiment nápojů. Točíme Pilsner Urquell a Gambrinus. Výběr z 12 druhů kávy a velkého výběru nápojů. Pro ubytované možná polopenze (120,- Kč) a plná penze (170,- Kč).
[inspic=247,right,fullscreen,thumb]
bowling
· Půjčovna kol
· Půjčovna lyží
· Půjčovna loděk
· K dispozici Areál letních sportů „ AtLaS“
· INFORMAČNÍ CENTRUM s prodejem suvenýrů, rybářských lístků a povolenek, sběrna sazky a sportky, možnost výměny peněz, nákup novin a dalšího potřebného zboží
K pronajmutí hájovna Blanský les – Srnín 23
Možnost využití od 1.5. do 15.10. v daném roce a jen pro rodiny do 6 osob.
Týdenní pronájem (sobota – sobota) – 7000,- Kč
Měsíční pronájem (28 dní) – 24 000,- Kč
V nájmu není zahrnuta úhrada spotřeby elektriky, která se platí na místě podle hodin. Za dřevo se platí (týden – 500,- Kč; měsíc 1200,- Kč).
Vybavení:
Obývací pokoj s vybavením – 40 m2; 2 ložnice s vybavením( každá 40 m2); Chodba se šatnou, kuchyň s jídelním koutem. Zachovány kamna. Existuje krb. WC, Sprchový kout, teplá voda. Venkovní ohniště. Osobní auto může být v zahradě.
Vzdálenost do Českého Krumlova 12 km, Zlaté koruny 4 k. Trasa bude všem zájemcům objasněna.
Odpočinek, houbaření, sběr lesních pllodin, pěší turistiky, cykloturistiky po značených trasách Blanského lesa.
[inspic=248,right,fullscreen,thumb]
SPORT NA VYHLÍDCE – SOUSTŘEDĚNÍ ODDÍLŮ
Ideální místo pro soustředění sportovních oddílů dětí a mládeže v ideálních podmínkách v nadmořské výšce 750 m, pro hrubou přípravu s dobrou kuchyní a všemi potřebami pro každého, kdo k nám přijede.
Období od 1. ledna do 30. března
Každý zájemce si rozhodne počet dnů podle svých potřeb.
Při pobytu jsou následující možnosti:
Pěší a cykloturistika pro všechny po značených trasách (od 8 do 30 km a delších). Terény v okolí, potřebná sportoviště – včetně tréninkových ploch. Předem lze zajistit i tělocvičnu v blízké obci Loučovice. Možnost zajistit tréninkového soupeře. Možnost navštívit bazén v obci Lipno. Celoročně otevřen hraniční přechod Guglwald pro osobní auta s možností návštěvy Rakouska.
[inspic=249,right,fullscreen,thumb]
Klubovna, stolní tenis. Při pobytu večerní svačina.
Pobyty pro rybáře – milovníky Lipna.
Ideální k pobytu jednotlivců, rybářských kolektivů a jejich přátel při příjemném chytání na malém moři u nás v Přední Výtoni.
POZOR!!! Vhodné pro mládežnický dorost – pobyty dětských rybářských kroužků z jednotlivých organizací ČRS a domů dětí a mládeže z celé ČR.
ŠKOLA V PŘÍRODĚ – ozdravné pobyty
Nezapomenutelné pro všechny děti. Již sedm let pobyty u nás probíhají. Reference může dát ZŠ Grunwaldova ulice z Českých Budějovic. Ideální místo v nadmořské výšce 750 m s dobrou kuchyní a všemi potřebami pro každého, kdo k nám přijede.
Přímý kontakt: Přední Výtoň 38, Frymburk 38273
tel.: 602 611 848 tel., fax: 380 735 064
[email protected]
http://www.pensionvyhlidka.cknet.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA