Pension u Vlčků


Pěkné ubytování v klidném prostředí nedaleko Hracholuské přehrady s možností sportovního vyžití – tenis, golf, cykloturistika, vodní lyžování, rybaření, houbaření, apod.
Našim návštěvníkům doporučujeme výlety na zříceniny hradů Buben a Gutštejn, klášter Teplá a Kladruby, nebo návštěvu velice zajímavého pivovarského muzea v Plzni, či historického podzemí a dalších zajímavých kulturních a historických památek. Mladé návštěvníky zajisté velice potěší návštěva zoologické a botanické zahrady v Plzni.
Uzavřené parkoviště v objektu penzionu je pro ubytované hosty a návštěvníky restaurace zdarma. Příjezd vlakem – stanice Plešnice, vzdálená cca 1,5 km.
Kapacita pensionu je 8 dvoulůžkových pokojů + přistýlky pro děti. Pokoje jsou vybaveny sprchou WC, TV a sat. Součástí našeho pensionu je i bezbariérový pokoj s příslušenstvím (koupelna, WC, TV, sat.).
Snídaně pro ubytované hosty je zajištěna od 07,30 do 09,30 hodin. [inspic=137,right,fullscreen,thumb]
Dále nabízíme ubytování ve stylové chatě se dvěma pokoji a kapacitou max. 6 osob. Našim návštěvníkům nabízíme možnost využití bazénu.
200 m pod pensionem se nachází malá pláž a cca 1 km velká pláž. Z pláže je možné uskutečnit také výlety na parníku, jehož trasa je v délce cca 20 km. Pro milovníky motorového i bezmotorového létání můžeme zajistit vyhlídkové lety na letišti v Plešnici (cca 2,5 km od našeho pensionu).
Restaurace
V naší restauraci s kapacitou 30 míst, nabízíme chutná jídla naší i světové kuchyně. Restaurace je otevřena v období červenec – srpen od 11,00 do 23,00 hodin a v ostatních měsících od 1. 4. do 30. 9. od 18,00 do 23,00 hodin. Dále je pro Vás připravena letní terasa s kapacitou 80 míst s krbem a možností grilování.
Sport
V možnostech našeho pensionu je samozřejmě realizace sportovního vyžití jak pro jednotlivce, tak pro skupiny a rodiny s dětmi. V nabídce jsou tenisové kurty, bazén, nohejbalové hřiště, golf, půjčovna horských kol a sportovního vybavení. Na Hracholuské přehradě je možnost vodního lyžování a rybolovu.[inspic=139,right,fullscreen,thumb]
Přímý kontakt: čp. 29, Hracholusky 33033
tel.: 606 907 391 fax: 377 914 249
info@pensionuvlcku.com
http://www.pensionuvlcku.com

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama