OREA Hotel Bohemia

OREA Hotel Bohemia


OREA Hotel Bohemia je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády, „Zpívající fontány“ a centra lázeňského života. Toužíte – li po odpočinku v lázních, je náš hotel to pravé místo pro Vás.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v luxusních apartmánech v depandanci OREA Hotel Anglický Dvůr. Na pokojích je k dispozici barevný televizor se satelitními programy, telefon, fén, minibar a trezor. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC.
Gastronomie
Hotelová café – restaurace Knížecí Dvůr má celkovou kapacitu 150 míst. Otevřeno je po celý den, a to nejen pro hotelové hosty. Ve stylové restauraci jsou podávány pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Na své si přijdou nejen milovníci tradičních českých pokrmů, ale i ti, kteří rádi zkouší něco nového.

Hotelové služby

Hotel přispívá k ještě většímu pohodlí hostů svými službami, které zajišťuje: doplňkový prodeje, směnárna, hotelové parkoviště, sauna, solárium, kadeřnictví, pedikúra, nově zrekonstruovaný balneoprovoz.
Relaxační a wellness služby
Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči, která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu. Relaxačně rehabilitační středisko nabízí perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, klasické masáže a masáže lávovými kameny, inhalaci, parafin, elektroléčbu, plynové obálky a injekce, kúru proti stárnutí.
Vyberte si některý z výhodných balíčků, který v sobě kombinuje ubytování, relaxační služby a stravování. Ušetříte a získáte mnohem více komfortu a služeb.
Volný čas
Milovníci městských pobytů jistě ocení jedinečnou atmosféru lázeňského města, která na Vás sálá ze všech stran, obdivovat můžete lázeňskou kolonádu a fontány. Ideální prostředí na večerní procházky se svou láskou, nebo jen tak pro relaxaci.
Konferenční služby
Zpestřete si konferenci či kongres v lázních. Kapacitní možnosti salonku hotelu dovolují uspořádání malých konferencí, školení, firemních prezentací, jednání a různých incentivních akcí.
Konferenční kapacity hotelu:
Barochův salonek – kapacita 50 míst
Ve spolupráci s OMT Group jsme schopni pro Vás připravit eventové programy: firemní eventové programy (např. karneval v Riu, Casino Royal – perný večer Jamese Bonda, Hawaii party, Kubánský večer …)
zábavné poznávací programy
přírodní sportovní programy (zimní túry na sněžnicích či běžkách, vyjížďky na psích spřeženích…)
Dostupnost hotelu
GPS: 49°58’27.16″N,12°42’9.92″E
Silniční
Dálnice Praha – Plzeň- směr Rozvadov – odbočka Planá – Mariánské Lázně
Autobusové
Pravidelné autobusové linky Mariánské Lázně – Cheb, Karlovy Vary, Plzeň, Praha
Železniční
Mezinárodní rychlík Praha – Plzeň – Mariánské Lázně – Frankfurt (Eurocity a Intercity)
Letecké – letiště Praha – Ruzyně vzdálené cca 150 km.
Městská doprava – trolejbusy, autobusy, taxi.
Hraniční přechody:
Broumov – Mähring (SRN) – 21 km
Svatý Kříž – Waldsassen (SRN) – 35 km
Pomezí – Schirnding (SRN) – 35km
Rozvadov – Waidhaus (SRN) – 47 km
Kontakt:

Hlavní 100, Mariánské Lázně 35301
tel.: +420 354 610 111
fax: +420 354 610 555

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama