REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Novoměstský Advent 2021

Advent na Novoměstské radnici bude znovu místem pro radost, vánoční nákupy a odpočinek v samém srdci Nového města pražského.

Novoměstská radnice se opět stane příjemným místem pro strávení adventního času ve společnosti svých blízkých, přátel a rodiny. Osmým rokem se otevírá Novoměstský advent v sobotu a neděli 11. a 12. prosince 2021, oba dny od 10:00 do 19:00 hodin, v prostorách, které budou naplněny nabídkou nejen adventního zboží, ale i řemeslných výrobků, pochutin, hraček, tvořivých dílen, které probudí vaši fantazii a ověří vaši zručnost.
Součástí programu budou divadelní představení, vystoupení pěveckých sborů a závěr bude znovu patřit osobnosti Petra Šušora a jeho bubnové show, které se můžete aktivně účastnit a stát se její součástí.

Ve vnitřních prostorách naleznete modelové kolejiště, kde bude znázorněna nejen železniční část, ale i krajina a silniční doprava, včetně modelů a dalších prvků. Spolu s ním budete moc navštívit řadu prodejců s nabídkou hotových i dalších modelů a hraček. Pro vaše pobavení se můžete těšit na vystoupení Divadla Dokola a souboru Lokvar.

Více info na http://www.nrpraha.cz/program/1119/novomestsky-advent-2021/

REKLAMA

Kdy: 11.- 12. 12. 2021, 10.00 – 19.00
Kde: Novoměstská radnice, Praha

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA