REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Navštivte brněnskou ZETOR GALLERY!

ZETOR Gallery – netradiční muzeum, kde tradiční výrobce zemědělské techniky představuje nejen pohled do bohaté historie traktorů ZETOR, ale i přehlídku techniky moderní. V ZETOR Gallery můžou návštěvníci cestovat zpátky časem od legendárného ZETORU 25, přes řadu Suprů a Crystalů až po současnou produkci brněnských červených traktorů. Expozice je doplněna audiovizuálními prvky, odpočinkovou zónou a obchodem se suvenýry. Všechny traktory se mohou fotit, nasedat do nich, a dokonce i otevírat jejich kapoty.

ZETOR Gallery se skládá z několika částí. V showroomu jsou představovány nejnovější modely ZETOR, které zahrnují traktory ve výkonové kategorii od 20 do 170 koní. Přehlídka nejmodernější techniky je přiblížena atraktivní formou, kdy kromě samotných traktorů je možné využít také řadu audiovizuálních prvků, multidotykových displejů nebo simulátor čelního nakladače.

Foto: ©Zetor Gallery
Foto: ©Zetor Gallery

Srdce milovníků zemědělské techniky jistě potěší expozice historických traktorů ZETOR, kterou naleznou hned ve dvou místnostech. Můžou se zde pokochat nejenom legendárními modely jako jsou ZETOR 25 nebo první šestiválcový model ZETOR CRYSTAL, ale setkají se zde i se vzácnějšími kousky, třeba ZETOREM 15 nebo několika prototypy.

REKLAMA

Poslední část galerie je věnována dočasným výstavám, jejichž témata jsou spjata se značkou ZETOR nebo zemědělstvím. V této místnosti si návštěvníci mohou odpočinout s kelímkem kávy a pokračovat do Fan shopu muzea. Tam si každý najde to své – malí traktoristé, sběratelé historických modelů nebo výletníci, kteří hledají drobnost na památku. ZETOR GALLERY se nachází v Brně-Líšni a všem nadšencům je otevřena každý den od 10 do 17 hodin.

Foto: ©Zetor Gallery
Foto: ©Zetor Gallery

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA