REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Levnější sportovní vybavení na dovolenou? Jde to i bez čekání na slevu

24. 8. 2021

Plánujete super sportovní dovolenou, ale potřebujete nové vybavení, které tzv. „poleze do peněz“? Ulehčete svému rozpočtu s cashbackem. Je to odměna za nákup, na kterou dosáhne každý.

Odměna za každý nákup

Fungování cashbacku je jednoduché. Tipli, web, který ho poskytuje, dělá e-shopům reklamu, zvětšuje jejich dosah na internetu a přivádí zákazníky. Za zprostředkované nákupy dostane provizi. Vtip je v tom, že si ji Tipli nenechá celou, ale část peněz pošle zpět zákazníkovi. Bez něj by totiž nevydělal nikdo.Počet objednávek s cashbackem není omezen, takže ho můžete použít klidně na každý nákup. Odměna je nejčastěji daná v procentech, takže nejvíc ušetříte u nejdražšího zboží. Právě sportovní potřeby v Praze často lezou do peněz, ale pokud byste měli čekat na slevy v obchodech, na dovolenou nikdy neodjedete. Skvělé na cashbacku je ale to, že ho lze použít kdykoliv. Stačí si na Tipli najít obchod, který prodává kýžené zboží.

Sportovní potřeby, zážitky i celý zájezd

A že obchodů najdete – přes tisíc. Není tak problém sehnat horolezeckou výbavu, stany, outdoorové oblečení, a dokonce i hračky a sportovní potřeby pro zvířata. Skvělé na Tipli je i to, že nespolupracuje jen s obchody se zbožím, ale také s firmami, které poskytují služby. Svou odměnu tak získáte i při nákupu originálního sportovního zážitku nebo rovnou celého zájezdu. Nebo zkuste cashback využít při objednávce ubytování.

REKLAMA

Zadarmo a na pár kliknutí

A jak zmíněnou odměnu získáte? Snadno. Prvním krokem je založit si na Tipli bezplatný uživatelský účet. Druhým krokem je nakupovat. Důležité ale je nákupy začínat tím, že se do online obchodů přesměrujete tlačítkem „nakoupit“ z jejich profilu na Tipli. Jen tak je totiž možné spárovat nákup s uživatelem a vypočítat odměnu. Tu dostanete, jakmile e-shop nákup finálně potvrdí. Peníze zpět se připočítávají k vašemu uživatelskému účtu a kdykoliv si je můžete nechat vyplatit na bankovní konto.

Jelikož je získání odměny za nákup od Tipli jednoduché, doslova se nabízí využívat ji pořád. Oblíbili jste si objednávky potravin online? Zkombinujte je s cashbackem. Nebo ušetřete při nákupu krmení pro již zmíněná zvířata. Příležitostí, kdy vám může Tipli vrátit peníze zpět za nákup, je opravdu hodně.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA