REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

Interhotel Bohemia

1. 3. 2014

Interhotel Bohemia

Interhotel Bohemia je situován přímo v centru stotisícového regionálního města Ústí nad Labem.
Město Ústí nad Labem leží pouhých 10 km od německých hranic a nachází se zhruba na polovině cesty mezi hlavním městem Prahou a Drážďanami (od Prahy vzdáleno kolem 85 km, od Drážďan asi 65 km). Ústí nad Labem je propojeno s hlavním městem Prahou dálnicí a cesta trvá necelou hodinu jízdy. Ceny za ubytování v našem tříhvězdičkovém hotelu se pohybují ve srovnání s Prahou na velmi nízké úrovni při zachování velmi vysoké kvality služeb (gastronomie, kulturní akce, zábava), které využívají touroperátoři i pasant. Hotel díky strategické poloze i své kapacitě (nabízí ubytování až pro 283 osob) je polohově ideálním místem pro ubytování, ze kterého není problém podnikat výlety do hlavního města Prahy či jiným směrem.
Tříhvězdičkový hotel nabízí svým hostům služby ve 147 pokojích a 3 apartmánech. Pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchami, WC a ostatním standardním vybavením odpovídajícím dané kategorii hotelu. Hotel skýtá vlastní parkoviště pro osobní automobily i pro autobusy a rovněž jsou k dispozici kryté garáže.
Pro občerstvení a relaxaci slouží kavárna s letní terasou a restaurace. Pro obchodní jednání, pořádání seminářů a dalších podobných obchodních a společenských akcí lze využít z nabídky 6 konferenčních sálů a salonků s kapacitou 30 – 250 osob, zabezpečených standardním konferenčním servisem. Služby hotelu jsou doplněny celodenní směnárnou, možností využití faxu, fotokopírování, apod. K dispozici jsou dále prodejna upomínkových předmětů, kadeřnictví a zprostředkování dalších hotelových služeb.
Platby kartami VISA, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express. Interhotel Bohemia slouží jako kulturní a společenské centrum města Ústí nad Labem, což je dáno jeho centrální polohou ve středu města a velkou kapacitou společenských a konferenčních prostor. Tradici zde mají plesy, které se konají pravidelně ročně ve společných prostorách hotelu. Zajišťujeme rauty a semináře jak pro malý, tak i velký počet osob.
Ústí nad Labem nabízí hned několik turisticky i společensky atraktivních míst, která se nalézají jak v samotném městě (městské divadlo, hrad Střekov, známé ZOO), tak i v jeho blízkém okolí (lyžařské středisko Telnice, Skanzen Zubrnice, Hřensko, České Švýcarsko, Chlumec). Neopomeňte však mezinárodně známé místo, jímž je památník Terezín.
 
INTERHOTEL BOHEMIA a.s.
Mírové náměstí 2442/6
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
Recepce tel.: +420 475 311 111
Fax: +420 475 211 698
E-mail: [email protected]
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA