Hotel Panorama Blansko – naprostá spokojenost

Při naší dovolené v Moravském krasu jsme využili služeb cestovní kanceláře Čedok a objednali si týdenní pobyt v hotelu Panorama v Blansku – Češkovicích. Důležité pro nás bylo, že je to rodinný hotel připravený na pobyt děti, má vnitřní i venkovní bazén a je blízko všech zajímavých míst, které jsme chtěli navštívit.
Prostředí v hotelu je čisté, upravené, jednání personálu je na velmi dobré úrovni. WC i sprcha na pokoji byly čisté, pokoje uklizené. I problém s neseriozností Čedoku vyřešili k naší spokojenosti. Čedok nás mylně informoval, že vstupné do vnitřního bazénu je jen symbolické, max. 50 Kč na osobu. Přitom však cena vstupu je 250 Kč, v ceně je totiž wellness zařízení , whirpool apod. Manažerka hotelu nám však vyšla vstříc a umožnila nám pobyt v bazénu za cenu, kterou nám Čedok sdělil. Musíme ocenit i kvalitu a množství jídla, které jsme jako polopenzi dostávali.
Zajímavým zpestřením byl každodenní večerní program pro děti – diskotéka, opékání buřtů, promítání pohádky, jóga..
Chtěli bychom poděkovat personálu hotelu za vstřícnost a ochotu, kterou nám při pobytu věnovali. A pro manažerku hotelu jeden dovětek: doufám, že se pochlubíte, až bude drobeček na světě 🙂
Poloha

  • Hotel Panorama (na Mapy.cz)

Fotografie

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama