REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Hotel Na Trojce

13. 11. 2009

hotel_zepreduUbytování
Náš Hotel Na Trojce je ukrytý od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku.To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit.
Ubytování
I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny a společně s překrásnou okolní krajinou si u nás lze odpočinout a pobavit se jak v létě tak v zimě a to až v počtu 60-ti návštěvníků všech věkových kategorií.
Pokojehotel na trojce - pokoj
Pro hosty je připraveno celkem 22 rekonstruovaných pokojů a to 2-, 3- a 4-lůžkových. V nich je dostatečné vybavení jak nábytkem tak i ostatními užitečnými předměty zpříjemňujícími pobyt našim hostům. Také na pokoji instalované umyvadlo s teplou vodou najde jistě uplatnění. Že tím splňujeme jednotnou normu pro naši zemi v kategorii ** je již jen formalita.
Sociální zařízení jsou rozmístěna v jednotlivých patrech tak, aby jich byl dostatečný počet pro všechny ubytované a to samozřejmě odděleně pro ženskou a mužskou část rekreantů. Tyto prostory prošly v červenci a srpnu 2007 rekonstrukcí a jsou tedy vybaveny novými zařizovacími předměty a především byl zásadním způsobem rozšířen jejich počet. Ve sprchách jsme se navíc snažili o zajištění maximálního pohodlí rekreantů a instalovali jsme do každého sprchového koutu i uzavírací dveře.
hotel na trojce - jídelnaDále nabízíme
Společné prostory hotelu jsou vybaveny z ohledem na jejich maximální využití a splnění většiny představ našich hostů. V restauraci, která má 60 míst, je možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru.
V době podávání jídel je tato restaurace využívána jako jídelna a to opět s možností zakoupení občerstvení u baru.
V příznivém počasí je oblíbeným místem velká venkovní terasa se zahradním nábytkem, na níž je z restaurace vstup.
Ve druhém patře hotelu je potom klubovna, kde je možné vyzkoušet své schopnosti ve hře ping-pongu a nebo třeba jen širokým oknem vyhlížet na hřeben Králického Sněžníku. I zde plánujeme umístit televizní přijímač a dále dostatek nábytku a technického vybavení pro uspořádání sešlostí např. za účelem školení. Naopak, při vyklizení onoho nábytku, je zde možné nerušeně prožívat relaxačně zaměřená cvičení.
Pro klidné spaní našich hostů umožňujeme jak umístění jízdních kol do zamykatelné kolárny tak i uložení lyží do lyžárny a obuvi do zamykatelných skříněk. Také je možné dohodnout zaparkování a uzamčení motorových miláčků do garáží pro ně postavených.
Pokud je venkovní parkování praktičtější, před hotelem máme dostatečný prostor pro zaparkování automobilů všech hostů a to samozřejmě zdarma.
Blízké okolí našeho hoteluhotel na trojce - zahrádka
Máme travnaté hřiště vhodné pro nohej- nebo volej-bal, venkovní ohniště pro romantické večeře, rekonstruujeme venkovní 15 m dlouhý bazén a budeme instalovat venkovní posezení na nejkrásnějším okraji pozemku s výhledem na (vele)hory…
Kontakt:
Pusté Žibřidovice 3
Jindřichov 78823
+420 739 370 613
+420 545 245 525
www.hotelnatrojce.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA