REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Hotel Drnholec

31. 7. 2008

Dovolujeme si vás pozvat do hotelu, který byl rekonstruován v roce 1995 do podoby anglického venkovského hotelu.
Budova pochází z roku 1775 a sloužila původně mimo jiné jako koloniál, lékárna, obchod s textilem a ubytování pro místní lékaře. Při zachování původního stylu budovy jsme vytvořili příjemnou rodinnou atmosféru. Od počátku bylo naším cílem vytvoření nezapomenutelné atmosféry rozdílné od anonymních a stereotypních hotelů.
Nabízíme Vám ubytování ve 12 dvolůžkových pokojích, restauraci s výbornou českou i zahraniční kuchyní, posezení v baru s otevřeným krbem. V celém hotelu je možnost Wi-fi připojení k internetu.
Dále Vám chceme nabídnout seminární místnost pro školení a pracovní semináře a vinnou restauraci k posezení u vína s moravskou hudbou.
Jsme připraveni splnit Vaše přání vyslovená v češtině, angličtině i němčině. Poskytneme Vám bezpečná místa k parkování v areálu hotelu.
Přijímáme všechny běžné platební karty. Rádi Vám také poradíme s plánováním výletů, ochutnávek ve vinné restauraci i v místních vinných sklepech nebo pomůžeme s pronájmem kol na vyjížďky do okolí.
My, Daniela a John Wornellovi s kolektivem hotelu uděláme vše pro to, aby Váš pobyt v našem hotelu byl příjemným nezapomenutelným zážitkem.
Služby
Nabízíme ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (popř. dětské postýlky). Čtyři pokoje jsou situovány do ulice s výhledem na náměstí, zbylých osm pokojů je situovaných s okny do zahrady. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem s přímou volbou a SAT TV.
Pro Váš větší komfort Vám přineseme snídani nebo občerstvení na pokoj.
Ubytujeme u nás také dobře vychované kočky a psy.
Služby hotelu:
– parkování v areálu hotelu zdarma
– recepce hotelu provoz od 7.00 do 22.00 hod
– internet – wifi připojení v hotelu
– kancelářské služby za poplatek
– drobný prodej suvenýrů, prodej vína na recepci hotelu
– zajištění taxi služby
– zapůjčení fénu, dětských her
– úschova kol pro ubytované zdarma
– zajištění oprav kol
– prodej cyklistických map na recepci hotelu
– prodej vázaných květin
– akceptujeme všechny běžné platební karty (American express, VISA, Eurocard, Mastercard, Diners club)
Školící místnost
Nabízíme Vám možnost kombinace odpočinku a pracovních seminářů, školení, konferencí, výstav uměleckých děl.
V seminární místnosti s kapacitou 20 osob je Vám k dispozici televize, video, zpětný projektor a flipchart.
K nerušenému obchodnímu jednání pro skupinu do osmi osob nebo k relaxaci můžete rovněž využít malý salonek.
Restaurace
Nabízíme široký výběr jídel mezinárodní kuchyně, ale naší hlavní specialitou jsou jídla typická na Moravě a v Čechách. V průběhu roku zpestřujeme nabídku naší restaurace různými zvěřinovými, rybími či chřestovými specialitami. Ve všední dny nabízíme denní menu v hodnotě 69,- Kč, popřípadě týdenní menu v hodnotě 90,- Kč.
Pro účely rodinných a firemních oslav je možné si rezervovat stůl nebo za poplatek i celou restauraci.
Restaurace je otevřena od 10 do 22 hod a její kapacita je 56 míst.
Letní terasa
Letní terasa je v provozu v teplých jarních, letních a podzimních měsících od dubna až do října. Kapacita letní terasy je 20 míst.
Bar
V chladnějších dnech si naši hosté rádi posedí v teple a pohodě u ohně našeho krbu v baru ve stylu anglického venkovského pubu. Kapacita baru je 20 míst. Nabízíme zde točené pivo Budvar, dále pak velký výběr doutníků, whisek a koňaků. Podáváme italskou kávu Corsini.
Otevírací doba: 10.00-23.00
Vinný sklep
Hotel Drnholec se nachází přímo v mikulovské vinařské oblasti s velmi teplým a suchým podnebím, ideálním pro růst vinné révy. V okolních tradičních vinařských obcích i v Drnholci samotném se na vápenitých půdách rodí výborná vína s charakteristickým buketem. Do znamenité kvality zde dozrávají zejména bílé odrůdy jako jsou Ryzlink vlašský, Rulandské bílé, Chardonnay nebo Veltlínské zelené. Tisíciletá vinařská tradice se nezaměnitelně zapsala do kulturní historie kraje, přítomnost révy a vína si u nás uvědomíte na každém kroku.
Přímo v Hotelu Drnholec můžete ochutnat z několika desítek znamenitých vín z jižní Moravy, ale i zahraničních vín zvučných značek. Náš vinný lístek jsme připravili společně s vinařským odborníkem tak, abyste měli možnost ochutnat ta nejlepší vína rozmanitých chutí, barev a vůní.
Zážitek z kvalitního vína můžete ještě prohloubit řízenou degustací, připravenou zkušeným sommeliérem přímo v našem hotelu, nejlépe rovnou ve vinné restauraci.
Těšíme se na Vaši návštěvu!


Kontakt:

Nám. Svobody 5/8, Drnholec 69183
tel.: 519 519 307 fax: 519 519 360
[email protected]
www.hoteldrnholec.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA