REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Hotel Děvín

1. 10. 2008

[inspic=196,right,fullscreen,thumb]Přijďte pobejt….
Příjemné prostředí, klid u krásného lesa, výhled na údolí, zahrádka, grilování, lehátka na opalování, koktejly, dětské pískoviště, příjemná obsluha, ohniště. To vše na Vás čeká v horském Hotelu Děvín v Peci pod Sněžkou.
Hotelové pokoje
[inspic=195,right,fullscreen,thumb]
Všechny hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem či vanou, umyvadlem, WC a zabudovaným fénem na vlasy), moderní nábytek na míru, pokojový minitrezor (za poplatek) a multimediální přípojku (TV, telefon, Internet).
Složení pokojů:
1 x 4 lůžkový
7 x 3 lůžkový
3 x 2 lůžkový
1 x 1 lůžkový
Některé pokoje lze po vzájemné dohodě doplnit o další přistýlku.
Sportovní vyžití
[inspic=197,right,fullscreen,thumb]
Sportovně naladěným hostům nabízí Pec pod Sněžkou výborné lyžařské terény. Je tu dostatečné množství upravovaných běžkařských tras, snowpark, deset vleků a 1 čtyřsedačková lanovka o celkové délce téměř 7500 m, která přepraví 8750 lyžařů za hodinu. Různě náročné a dlouhé sjezdovky jsou každý večer perfektně upravovány jak moderními rolbami, tak i sněhovými děly. V areálu je odbavovací systém s magnetickými kartami, který umožňuje volbu různých druhů jízdenek a zároveň lyžování na kterémkoliv zdejším vleku. Pec pod Sněžkou nabízí také večerní lyžování, které je velkým zážitkem.
Skibusem lze navštívit další střediska v okolí, především areál na Černé hoře v Jánských Lázních se 2 lanovkami, 12 vleky a 11 km sjezdovek, zasněžovaných v případě potřeby technickým sněhem, s kapacitou 10 230 osob/hodinu. Pec pod Sněžkou a Černá Hora v Jánských Lázních mají společné permanentky a při zakoupení týdenní permanentky dostane každý slevu na vstup do bazénu v Trutnově, který je vzdálen 20 km. Další lyžařské centrum se nachází ve Velké Úpě , kde byla v roce 2005 postavena moderní trojsedačka.
Po celé oblasti lze využít zdarma Skibus, kterým je mimo jiné možno se dostat i do lyžařského centra v Malé Úpě a Pomezních boudách, v Mladých bukách, kde je i večerní lyžování, udržované, zasněžované tratě a skipark pro snowbordáře.
[inspic=198,right,fullscreen,thumb]
Pro milovníky bowlingu se ve Velké Úpě, vzdálené 1km, nachází velmi pěkné bowlingové centrum. Stejně tak v Trutnově.
V Horním Maršově, který je vzdálen asi 8 km, je možno využít našeho smluvního partnera-místní úplně nové wellness centrum.
Umístění Hotelu Děvín přímo vybízí k cyklistickým či pěším výletům v létě a túrám na běžkách v zimě, či k procházce po nenáročných vyhlídkových cestách kolem Pece. V celé oblasti jezdí od jara do podzimu zdarma Cyklobus. Tzn. že milovníci cyklistického sportu mají perfektní možnost si projet celé Krkonoše.
Přímo od hotelu vede turistická cesta k dolní stanici lanové dráky na Sněžku, která přímo láká k celodenní procházce.
Personál Hotelu Děvín*** na požádání velice rád poskytne rady na procházky a výlety po okolí.
Dále je možno využít golfové hřiště a příjemné koupaliště ukryté v lese v nedaleké vesničce Mladé Buky.
Ve Dvoře Králové můžete navštívit světoznámou ZOO, a to v zimě, v létě i v noci.
V Peci pod Sněžkou a na Černé hoře je možnost i adrenalinového zážitku letní sjíždění sjezdovek na speciálních koloběžkách, které je možnost půjčit v areálu, popřípadě si vychutnat paraglaiding z Černé Hory směrem do Černého dolu. V Peci pod Sněžkou jsou též tenisové kurty, možnost návštěvy fitcentra a krytého bazénu.
Hotel Děvín má možnost zajistit pro své klienty mnoho různých slev a akcí. Stejně tak Vás rádi odvezeme např.na golfové hřiště či do wellness centra a pak zase zpět.
[inspic=199,right,fullscreen,thumb]
Služby
V současné době hotel plně vyhovuje současným nárokům na moderní ubytování v kategorii tří hvězdiček, jakož i přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům EU. K vytápění objektu se nově používá zemní plyn, namísto dosavadního topení koksem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout či vanu), je zařízen novým nábytkem na míru a disponuje přípojkami na internet. Samozřejmostí je TV, radio a telefon jako součást každého pokoje.
V přízemí Vás očekává příjemně zařízená restaurace s celodenním provozem, disponující moderně vybavenou kuchyní, barem a verandou s jedinečným výhledem. Za příznivého počasí lze celoročně využívat též venkovní zahrádku s obsluhou, za letních večerů zde bývá plně v provozu oblíbený zahradní gril. Hotelová kuchyně připravuje a-la-carte nabídku tradičních krkonošských, jakož i moderních pokrmů, na vyžádání zvládne podání dietní stravy. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a zpravidla jsou nabízeny formou bufetových stolů, při objednávce ubytování lze za výhodných cen objednat též polopenzi či plnou penzi.
[inspic=200,right,fullscreen,thumb]
Na zahradě hotelu jsou hostům k dispozici venkovní lehátka na slunění. Hoteloví hosté mohou využívat lyžárnu (v letních měsících úschovnu kol) a klubovou místnost, kterou ocení uzavřené společnosti, příznivci televizních sportovních přenosů anebo může být k dispozici Vašim nejmenším jako herna. Rezervovaná parkovací místa se nacházejí přímo před hotelem a pro hotelové hosty jsou zdarma.
Hotel Děvín nabízí ubytování jednotlivcům, rodinám i uzavřeným společnostem – organizovaným skupinám. K dispozici jsou pokoje od jednolůžkového po čtyřlůžkový, který je dokonce možno doplnit ještě pátým nouzovým lůžkem. Celý hotel je provozován jako nekuřácký. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma, v restauraci jsou k dispozici též sedátka pro nejmenší. První dítě do 2 let věku ubytované se dvěma dospělými osobami má pobyt zdarma, děti od 3 do 14 roků mají slevu 30 %. Pro organizované skupiny nabízíme systém množstevních slev, podle velikosti mohou využít rezervaci salonku (do 20 míst) či celé restaurace (do 70 míst). Malá domácí zvířata jsou v hotelu povolena.
Přímý kontakt: Pec pod Sněžkou 190, 542 21
tel.: 774 304 095, 499 896 352 fax: 499 874 066
[email protected]
http://www.hoteldevin.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA