Hotel Cristal Palace

[inspic=222,right,fullscreen,thumb]Hotel Cristal Palace Mariánské Lázně – specialista na léčení, lázeňské, relaxační, wellness, golfové a lyžařské pobyty, leží nedaleko kolonády a zpívající fontány, přímo naproti lázeňskému parku.
Hotel stojí na místě nejstarší kavárny (1818) v Mariánských Lázních. Původně zde stával mlýn, ve kterém mlynář zřídil šenk pro kočí a podával občerstvení lázeňským hostům.
[inspic=228,right,fullscreen,thumb]Ubytování:
Kapacita hotelu: 92 pokojů, 184 lůžek
Pohodlná lůžka se zdravotními matracemi, satelitní televize, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, trezor, žehlič kalhot, ozvučená koupelna s vanou, pevnou sprchou a vysoušečem vlasů, klimatizace, požární hlásič a samospouštěcí hasící přístroj.
Většina pokojů je nekuřáckých.
[inspic=223,right,fullscreen,thumb]Výběr pokojů
K – King, dvoulůžko 220 x 200 cm
Q – Queen, dvoulůžko 160 x 200 cm
C – Classic, dvě oddělená lůžka 110 x 200 cm
třílůžkový pokoj
Apartmá
Stravování:
[inspic=224,right,fullscreen,thumb]
Restaurace nabízí široký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, doplněný nabídkou vín z Moravy i známých světových vinařských oblastí.
Tradiční kavárna – cukrárna s venkovní terasou uspokojí milovníky sladkostí nabídkou vlastních výrobků. Cukrárna pracuje pouze s prvotřídními surovinami a bez chemických přísad. Jako odkaz místního mlynáře si můžete koupit krabičku tradičního pečiva.
Služby
[inspic=225,right,fullscreen,thumb]
Hotel Cristal Palace je proslulý svou ojedinělou nabídkou wellness služeb, které poskytuje současně s klasickými léčebnými procedurami. Přijďte a užijte si některou z našich speciálních procedur – např. Ceremony of gold – ošetření s pravým zlatem(jako jediný v ČR), Ayurvédskou olejovou masáž, Herbal Siam – masáž bylinnými váčky, CHI YANG – čínskou zkrášlující masáž, masáž horkou čokoládou a další. Partnerský hotel San Remo nabízí, jako třetí léčebné centrum v ČR, ošetření laserem SensaLite IPL.
Sportovní a kulturní vyžití:
[inspic=226,right,fullscreen,thumb]
Mariánské Lázně disponují jedním z nejlepších golfových hřišť na světě. K dispozici je plavecký bazén, tenisové kurty, jízdárna, turistické a cyklistické stezky, lyžařský areál, zimní stadion, squashové centrum. Dále si můžete zahrát paintball, zaskákat padákem, projet se na čtyřkolce či absolvovat kurzy plachtění.
Nedaleko se nachází přírodní rezervace Kladská, zámek Kynžvart, klášter Teplá a Kladruby, přírodní rezervace Smraďoch, pivovar Chodová Planá.
Doprava:
[inspic=227,right,fullscreen,thumb]
Hotel je dobře dostupný autem i veřejnými dopravními prostředky. V ceně pobytu je zahrnut transfer z nádraží.
Hostům je k dispozici kamerami střežená podzemní garáž.
Přímý kontakt: Hlavní 61, Mariánské Lázně 353 01
tel.: 354 615 111 fax: 354 625 012
reception@cristalpalace.cz
http://www.cristalpalace.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama