Hotel Cleopatra

[inspic=260,right,fullscreen,thumb]

Hotel CLEOPATRA je pohodlný a útulný tříhvězdičkový hotel, nabízející příjemný standard ubytování rodinného typu, v klidné časti známého českého historického města Turnov. Tento hotel je situován pouhých cca. 200m od „náměstí Českého ráje“, které je již po staletí právem považováno za „střed“ Českého ráje a samotný historický Turnov za jeho „srdce“. Takže hotel Cleopatra Vás potěší nejen svým přívětivým prostředím a ohleduplným personálem, ale i historicky bohatým blízkým okolím, které je navíc lehce a snadno dostupné.

Hlavním cílem tohoto hotelu v Turnově je spokojenost a pohodlí zákazníka. Hotelový tým pracovníků je profesionálně sladěný, vždy pozorný, vstřícný i diskrétní k ubytovanému hostu, aby v něm zanechal co nejpříjemnější celkový dojem, jak z pobytu tak kvality poskytnutých služeb. Cílem hotelu Cleopatra je poskytovat pohodlné ubytování včetně příjemných „drobností“, jakými může být výtah nebo terasa a se spoustou doplňkových služeb, jak pro turistické skupiny, tak individuální hosty všech věkových kategorií.

„Doufáme, že chvíle strávené v našem turnovském hotelu budou pro Vás příjemnou vzpomínkou na dovolenou, strávenou v samém „srdci Českého ráje“. Odpočinkovou relaxací, při Vaší obchodní či služební cestě. Nebo například „fajn“ zážitkem z firemního školení“.

[inspic=261,right,fullscreen,thumb]

Ubytování a vybavení pokojů

Tříhvězdičkový hotel Cleopatra
*** (3 hvězdičky) je mezinárodní označení kategorie a je klasifikováno jako „Standard“. Tříhvězdičková kategorie hotelu zahrnuje tyto služby:

  • * Bezpečnostní zámkový systém u vchodových pokojových dveří do pokojů
  • * Únikový plán s označením výchozího místa ve vstupním prostoru se základními bezpečnostními informacemi
  • * Základní informace o hotelovém režimu a poskytovaných službách
  • * Visačka „Nerušit“ / „Uklidit“
  • * V HOTELU JE K DISPOZICI VÝTAH!

[inspic=262,right,fullscreen,thumb]

Hotelová restaurace

Otevřeno: (11:00 – 24:00+)

Je součástí hotelového komplexu, coby požadavek označení tří hvězdiček.
Restaurace hotelu čítá 65 míst k sezení. Je prakticky rozdělena na velký a malý salón. Místa jsou zajištěna prakticky a ohleduplně pro kuřáky i nekuřáky.

Pivnice PYRAMIDA

Tato turnovská pivnice je také součástí hotelu Cleopatra jako hotelová restaurace FARAON. Po dohodě s personálem může fungovat i odděleně na přesně vymezenou časovou dobu. V pivnici je 22 míst k sezení. Jelikož jde o pivnici, nabízí Vám tato Turnovská Pyramida především pivo.

[inspic=263,right,fullscreen,thumb]www.hotel-cleopatra.com
5.května 63
511 01 Trutnov
tel.:731 776 023
hotel@cleopatra.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama