Hostinec na Rozcestí

[inspic=766,right,fullscreen,thumb]O Hostinci
Hostinec a penzion Na rozcestí se nachází na úpatí Vizovických vrchů v turisticky zajímavém, ale zatím málo poznaném místě Valašska.Od roku 1928 nabízí své služby a zajímavostí je, že je v rukou již čtvrté generace rodinných příslušníku. [inspic=777,right,fullscreen,thumb]Momentálně je po kompletní rekonstrukci, ale i přesto dýchá duchem poctivé moravské hospody se svými štamgasty i atmosférou.
Nabídka[inspic=768,right,fullscreen,thumb]
Hostinec s nekuřáckým salónkem nabízí 70 míst s výběrem teplé i studené kuchyně, pizz, kvalitně ošetřeným pivem Radegast a dalšími místními specialitami.
Interiér
Interiéry jsou stylově vybaveny.Součástí hostince je venkovní zahrádka pro 80 osob, umístěna pod košatým ořechem s možností grilování. Děti ocení dětské hřiště.
V objektu se nachází také sál určený k pořádání nejrůznějších rodinných, společenských a kulturních akcí. Velmi příjemná je v letních měsících terasa propojená se zahrádkou a dětským hřištěm. Kapacita sálu je dle akce 100 – 120 míst.
[inspic=770,left,fullscreen,thumb]Ubytování
Penzion nabízí 25 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou kategorie ***, jsou stylově vybaveny s vlastním sociálním zařízením a televizí. Možnost parkování je ve dvoře objektu.
Zábava
V roce 2008 jsme otevřeli zrekonstruovanou stodolu, která je jako stvořená pro nejrůznější kulturní a společenské akce, jako jsou divadelní představení, koncerty nebo taneční zábavy.[inspic=769,right,fullscreen,thumb]
Pro Vaše sportovní vyžití jsme pro Vás v zahradě postavili tenisový kurt, který je připravený i na volejbal, nohejbal nebo malou kopanou. Součástí kurtu jsou šatny se sprchou.
Hostinec Na rozcestí nabízí možnost pořádání rodinných, firemních a společenských akcí. Velmi oblíbené jsou svatební hostiny pro své klidné, romantické prostředí a příznivé ceny.
30.5.2009
Dětský den, Divadlo, Kácení máje, Taneční zábava
Srdečně Vás zveme na zábavné odpoledne pro děti, které se koná od 15 hod. v prostorách Hostince na rozcestí. Děti se můžou těšit na pohádku Divadla Hrocha a Pásovce, sportovní a zábavné hry,za které je čeká sladká odměna. Poté můžou malí i velcí shlédnout Kácení máje a pro dospělé je připravena od 20 hodin taneční zábava.Přijďte se pobavit a zpříjemnit si pouťový víkend v Trnavě.
Více o akcích v hostinci..
Jsme připraveni vyjít Vám vstříc a splnit Vaše přání ohledně Vašeho velkého dne.
Kontakt:[inspic=767,right,fullscreen,0]
Trnava 23
Trnava u Zlína
763 18
+420 577 988 210
info@na-rozcesti.cz
Více o hostinci..

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama