Holenský Dvůr (Kardašova Řečice)

DSC_04511.JPGDouho jsme hledali penzion v Jižních Čechách, který by byl trošku přívětivý k dětem – ať už co se týče stravování, dětských postýlek, tak třeba i možností bazénu v případě špatného počasí. Byl nám doporučen penzion Holenský dvůr , který se nachází asi 3 km od Kardašovy Řečice. Místo je ideálním východiskem pro výlety, jak na kole, autem či pěší.
Nepatří sice k nejlevnějším, ale jak řekla moje žena, byl to první penzion, ve kterém jsme se neštítili. I moje bystré oko, které rádo hledá pavučiny na stěnách, tentokrát nenašlo nic. Čistota však není jediné, co vás překvapí. Je to především milost a vstřícnost lidí, hlavně recepčních, kterým bychom chtěli touto cestou poděkovat za všechno, co pro nás udělaly.
Penzion nabízí ubytování v klasických pokojích i apartmánech, možno objednat polopenzi či plnou penzi v restauraci, která je přímo v areálu penzionu. Obsluha v restauraci je na dobré úrovni, mají dokonce pochopení i pro batolata, která rády prozkoumávají všechna možná zákoutí restaurace.
Součástí penzionu je i vnitřní bazén (teplota vody 24 st.), tělocvična s posilovnou, místnost pro stolní tenis a půjčovna kol. Kolo si lze přivést i vlastní a zamknout si je ve stojanech na kolo.
Poloha:

mapa_holenskydvur.gif
Fotografie:
DSC_04531.JPG
DSC_04521.JPG
DSC_04511.JPG
DSC_04501.JPG

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama