REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

Halloween v Hamleys 29. – 31. října 2023

Na svátek vzniku Československa sice musíme mít naše hračkářství zavřené, v neděli 29. října ale v Hamleys hrobové ticho nebude! Místo toho si užijete fantastickou zábavu se speciálním halloweenským programem!


Těšit se můžete na zkoušky odvahy, malování na obličej a další tématické aktivity. Celý den budou každou hodinu probíhat vaše oblíbené maskované závody na mechanických koníčcích, a protože se jedná o poslední letošní derby, večer vyvrcholí v půl sedmé velkolepým Grand finále o hodnotné ceny, na které svým ratolestem můžete zajistit účast již nyní skrze email [email protected]. Na závěr vše oslavíme světelnou LED show a tanečním vystoupením Prague Breakin‘ school. Nesmrtelná zábava, takový je Halloween v Hamleys!

Halloween v Hamleys
Halloween v Hamleys

A protože respektujeme čarodějnický kalendář, pokračujeme v úterý 31. 10.! Pro všechny příšerky, které se chystají na halloweenskou párty, máme v Hamleys od 14:00 do 19:00 připravený apokalyptický salón krásy – speciální účesy od Funny Sassy, hororové nehty nebo strašidelný facepainting. Zabaví vás v 17:00 a 18:00 hodin taneční zombie show skupiny Danceway!

REKLAMA

Po celé tři dny navíc v Hamleys koupíte všechny kostýmy se slevou 50 % a další speciality, jako zombie střílečku ve virtuální realitě od Divr Labs.
Bojíte se zůstat na Halloween sami doma? Tak přijďte do Hamleys! Více info naleznete na hamleys.cz/co-chystame nebo našich sociálních sítích.
Těšíme se na vás!

Pohádkové postavičky v Hamleys - Zvonilka a Kráska
Pohádkové postavičky v Hamleys – Zvonilka a Kráska

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA