REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Halloweenské čtení pro děti – strašidelné knižní novinky jsou tady

Představujeme veselé i strašidelné knižní novinky pro malé čtenáře. Nechte se inspirovat našimi tipy.

Babka z domku na kuří nožce

Dobrodružné vyprávění o tom, jak je důležité překročit práh dveří.
Každý domek chce být zabydlený upomínkami z cest, aby měl kus světa pod střechou.
Jenže Babka Bejvávalka se kdysi rozhodla, že už nikdy nevystrčí nos ven. Naštěstí její domeček stojí na kuří nožce a na vandr se vydá po svých i proti její vůli.
Dobrodružné vyprávění o tom, jak je důležité překročit práh dveří, vás zabydlí vzpomínkami od hlavy až k patě!

Foto: ©Albatrosmedia
Foto: ©Albatrosmedia

Čteme sami – Jak se chtěl čaroděj stát kouzelníkem

Podporujte přirozený rozvoj čtenářských dovedností svých dětí. Díky komplexnímu čtenářskému systému z nakladatelství Fragment budou číst jako draci!

Rodiče zapsali Kvída do prázdninové školy pro čaroděje, kde se má učit, jak škodit lidem. Kvído však nechce být čaroděj, ale kouzelník jako jeho dědeček, a kouzly pomáhat. Kvídova spolužačka Frída si přeje to samé. Stanou se z nich čarodějové nebo kouzelníci? Pohádkový příběh doplněný krásnými ilustracemi je přizpůsobený čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení.

REKLAMA

 Foto: ©Albatrosmedia
Foto: ©Albatrosmedia

Zvědavá čarodějka Agáta

Veselý příběh s krásnými ilustracemi pro malé zvědavce, které baví objevovat svět.
Jak to může dopadnout, když se malá čarodějka Agáta vydá prozkoumat lidský svět? Nestačí se divit! Co má přinést na narozeninovou oslavu, když netopýr ani ropucha nejsou vhodným dárkem? Na co mají popeláři košťata, když na nich nelétají? Otázek je mnoho a ani kouzla a čáry jí moc nepomohou. Jak tohle dopadne! Veselý příběh s krásnými ilustracemi pro malé zvědavce, které baví objevovat svět.

 Foto: ©Albatrosmedia
Foto: ©Albatrosmedia

Příhody černé čarodějnice

Černá čarodějnice je strašidelná nešika. Sotva se vymotá z jednoho dobrodružství, už na ni čeká další zmatek. Občas to nevypadá zrovna růžově, ale naštěstí má dobré kamarády, kteří jí ochotně přispěchají na pomoc. Se svojí botou Žralbětou a neposedným koštětem se rozletí dokonce až do Ameriky! Jak tohle asi dopadne?

REKLAMA

Světový atlas strašidel a duchů

Jsou krásní a děsiví zároveň. Seznamte se s nejpodivnějšími tvory světa!
Strašidla byla, jsou a budou, o tom nemůžou být pochyby. Pokud chceš vědět, jaká strašidla bubákují v Evropě, v Asii a na dalších kontinentech, přečti si tento Atlas strašidel celého světa. Na následujících stránkách zjistíš, která strašidla jsou nebezpečná – a tudíž je radno se jim vyhýbat – a která jsou naopak mírná jako beránek. Dozvíš se, co od nich můžeš čekat, ale i to, jak se těm zlomyslnějším tvorům ubráníš, když na ně náhodou narazíš. Poznej strašidla všech kontinentů. Přestaň se jich bát!

 Foto: ©Albatrosmedia
Foto: ©Albatrosmedia
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA