REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Fotografická soutěž v Zoologické zahradě Dvorec

Zvířata přinášejí do našeho života energii a obohacují o nové zážitky, které si díky moderním přístrojům uchováváme a sdílíme s přáteli.

Počátkem dubna vyhlásila zoo 2. ročník fotografické soutěže. Mezi návštěvníky se často najdou amatérští i profesionální fotografové, kteří se rádi pochlubí svým úlovkem. Soutěž je určena právě těmto nadšencům. Pravidla soutěže jsou jednoduchá, navštívit ZOO Dvorec, vyčkat na ojedinělý, netradiční a zajímavý snímek některého ze zvířat a do 31. 7. odeslat přihlášku. Dvacet nejpovedenějších fotek postoupí k hlasování na facebooku. Celá pravidla soutěže jsou zveřejněna zde.

Zoo Dvorec. Foto: ©Žaneta Konrádová
Zoo Dvorec. Foto: ©Žaneta Konrádová

Nadšení malých i velkých fotografů bude náležitě oceněno. Výherce obdrží permanentku do zoo a hlavně jeho snímek bude na titulní straně nástěnného kalendáře 2023. Zajímavé jsou ceny pro další zúčastněné. Neváhejte, foťte a posílejte fotky zvířat zachycení očima návštěvníků. Pořizování snímků spojte se zážitky s komentovaným krmením zvířat, pozorováním jejich chování, zážitkovými programy a přítomností v krásném přírodním prostředí. Těšíme se na Vás každý den od 9:00 do 18:00.

REKLAMA

Zoo Dvorec. Foto: ©Vašek Sponar
Zoo Dvorec. Foto: ©Vašek Sponar
Zoo Dvorec. Foto: ©Silvie Stovičková
Zoo Dvorec. Foto: ©Silvie Stovičková
Zoo Dvorec. Foto: ©Angelika Tomečková
Zoo Dvorec. Foto: ©Angelika Tomečková

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA