REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Duše a dušičky v areálu obory Hvězda

11. 10. 2021

V areálu pražské obory Hvězda a na jejím předpolí pořádámě již 6. ročník oblíbené akce pro děti. V předpolí obory Hvězda bude umístěn stánek, kde děti obdrží soutěžní kartičky a potřebné náležitosti, aby si mohly vyrobit svůj vlastní lampión s elektronickou svíčkou na baterii.

Dobrodružná stezka

Po hlavní cestě směrem k Letohrádku bude rozmístěno celkem 7 dobrodružných tematických stanovišť, kde děti za splněný úkol dostanou razítko do hrací karty. Na konci cesty od „vlkodlaka“ obdrží podepsaný pamětní list s jejich jménem a sladkou odměnu.

Součástí akce je sedm workshopů, kde si návštěvníci mohou vydlabat dýni, vyrobit strašidlo, ozdobit perníček nebo dotvořit strašidelnou masku.

REKLAMA

Dobrodružná stezka s úkoly a workshopy budou dětem k dispozici od 13 do 17:30 hod.

Strašidelná stezka

Po západu slunce od 17:30 do 19:30 si budou moci všichni účastníci projít Strašidelnou stezku lesem obory, kde na ně budou čekat pohádková strašidla.

REKLAMA

Během celého odpoledne poběží na pódiu doprovodný program s divadelním představením, tanečním vystoupením a vyvrcholením bude fireshow. Na pódiu proběhne soutěž o nejhezčí dýni. Ve fotokoutku si děti mohou nechat vytisknout svou fotografii.

Celá akce je pro účastníky ZDARMA.

REKLAMA

Kdy: 30. 10. 2021, Dobrodružná stezka 13:00 – 17:00, Strašidelná stezka 17:30 – 19:30
Kde: Obora Hvězda, Praha

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA