REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 10.12. a svátek má Julie

Dinosauři jsou na střeše obchodního centra v Praze!

DinoPark Praha

OC Galerie Harfa Českomoravská 15a 190 93 Praha 9, Zobrazit na mapě

Pražský, netradičně umístněný DinoPark naleznete na střeše nákupní Galerie Harfa v Libni, kde se vám naskytne výhled na Prahu.

Nenechte si ujít výlet do druhohor pro celou rodinu nedaleko centra Prahy.  Uvidíte nepřehlédnutelného 11 metrů velikého Therizinosura, dvojici robotických Tyrannosaurů, dětské prolézačky a mlhostrom pro osvěžení v parných dnech. Čekají na vás modely dinosaurů v životních velikostech, dekorace druhohorní přírody, 4D kino. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku. Dětské paleontologické hřiště je součástí parku. K objevení kostry prehistorického tvora ukrytého v písečných hlubinách potřebují malí návštěvníci štětec, lopatku a notnou dávku trpělivosti. V parku navštívíte malý pavilon Cesta do minulosti Země se skutečnými artefakty z dávných dob od starohor až po dnešek. Můžete obdivovat skutečného třetihorního škorpióna, otisk křídel pravěkých vážek nebo fosílie přesliček nalezených na našem území. Pomocí virtuální reality se ve VR zóně ocitnete přímo v srdci druhohor, jako byste tam vyrazili na skutečný výlet. Kouknete nahoru, vidíte nebe, kouknete dolů, vidíte zem, rozhlédnete se kolem sebe a zjistíte, že jste se přenesli o mnoho milionů let zpátky, kdy se po naší planetě proháněli dinosauři a jiná obávaná stvoření. V DinoParku je k dispozici občerstvení, dětské hřiště, parkování a DinoShop odkud si můžete odvézt dinosauří suvenýry. Každý rok se v parku připravují nové scény, nové modely, nová překvapení, ale i nové netradiční herní a zábavní prvky.

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů, ukáže vám tajemný svět druhohor. DinoPark je ideální pro rodinný výlet, je vhodný pro děti každého věku. Nejmenší, malí i velcí návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá. Děti se zabaví a zároveň si odnesou nové znalosti o historii naší planety. DinoPark poskytuje dětem zábavu, ale i poznání. Děti si budou hrát a rodiče mohou relaxovat.

Pokud tedy hledáte, kam byste vyrazili na rodinný výlet za zábavou a poznáním, je DinoPark tím správným tipem. Jeden DinoPark ale vidět nestačí. Pokud se vám návštěva bude líbit, vydejte se také do ostatních poboček v Čechách, naleznete je ve Vyškově, Ostravě, Plzni a Liberci. Pokud vám budou i Čechy malé, vydejte se do zahraničních poboček na Slovensku a ve Španělsku.

Každý z DinoParků je jiný, každý je unikátní, nudit se rozhodně nebudete.

Foto: ©Michal Kuška, DinoPark

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA