Demänová Rezort u Liptovského Mikuláše je dokonale family friendly!

Hledáte-li na Slovensku perfektní místo pro rodinnou dovolenou, pak jste ho právě našli! Tak jako je v Česku vyhlášeným místem pro rodiny s dětmi Lipno, tak na Slovensku je to Liptov. Najdete tu v okolí snad vše, co je pro Slovensko tak příznačné: Vysoké a Nízké Tatry, Malou i Velkou Fatru, údolí Váhu i Liptovskou Maru.

Co je to ta Demänová?

Region Liptov je známý i díky krásnému městu Liptovský Mikuláš, a právě jeho součástí je malá vesnička Demänová. Ta je vzdálená od centra města jen tři kilometry. A proto má tu nespornou výhodu, že je tu klid, ale zároveň je to za zábavou jen kousek. Pokud byste do Demänová jeli z Prahy, tak tu po dálnici D1 budete za 5 hodin.

A právě v této sympatické vesničce se nachází úžasný Demänová Resort, který nabízí jedinečné ubytování také pro rodiny s dětmi. Součástí areálu je SKI centrum, v létě pak dětský aquapark Aqua FUN, hřiště plné atrakcí FUN centra, bezplatná dětská zóna, kontaktní MiniZoo, restaurace, fitness a wellness. A to vše je od sebe vzdálené do 10 minut, takže to ujdou i ti nejmenší výletníci!

Co je jinde nadstandard je zde standart

Jednoduše řečeno, tady je to zkrátka perfektní v každém detailu. Dechberoucí výhledy z apartmánů buď na Kriváň a Vysoké Tatry anebo na Nízké Tatry a Chopok. Ubytovat se můžete ve wellness chatách nebo apartmánových domech. Připraveni jsou tu i na ty, kteří by chtěli přijet s karavanem. Za zážitky v resortu už nic nedoplácíte a služby tu jsou naprosto perfektní! Navíc ke každému pobytu získáte balíček zážitků zcela ZDARMA. Odpadávají tedy úkony, jako je vymýšlení zábavného programu pro děti a extra doplácení kdejaké volnočasové aktivity. V Demänová Rezortu si zkrátka s tímto nemusíte dělat žádné starosti.

Na co se můžou vy i vaše děti těšit v rámci pobytu?

Vy se rozhodně můžete těšit na příjemné wellness a fitness. Fitness je možné využívat i venkovní, což jistě ocení maminky s těmi nejmenšími. Pro děti je tu celá plejáda zábavy a výběr je rozmanitý pro různý věk dětí. Určitě zaujme FUN Center s 3D bludištěm, mini zipline, XXL trampolíny a dalšími atrakce. Dále již zmíněná kontaktní MiniZoo s domácími zvířátky nebo skvělí animátoři a veselí maskoti. Samozřejmostí je venkovní dětská zóna s prolézačkami a skluzavkami, zkrátka parádní dětské hřiště. Pokud přijedete v létě, tak věříme, že vaše děti budou unešené z dětského vodního parku Aqua FUN. V zimě je zas naprosto senzační, že Demänová Resort má vlastní lyžařské centrum.

Nejen výlety do přírody, ale i populární gastroturistika

Jste-li spíše vyznavači gastro cílů než horských vrcholů, pak vězte že i tady v Demänová Resort najdete velice zajímavé tipy k navštívení, a především k ochutnání. Resort je známý i pro vybrané kulinářské zážitky, a tak není od věci navštívit moderní restauraci Pinus. Ta vaří nejen tradiční slovenská jídla, ale i speciality z různých míst Evropy. Ale abyste nemuseli zůstat chuťově jen na Slovensku, potažmo v Evropě, tak máte unikátní možnost navštívit hned vedle indická restaurace Safran, která vám směle předvede, jak chutná ta pravá Indie. Nechce se vám s dětmi do restaurace nebo byste rádi okusili něco sladkého či typicky slovenského? Navštivte domácí pekárnu Kriváň, která je také součástí rezortu. Nabízejí tu oštiepky, ťahaničky (sýrové nitě, v Čechách známé také jako korbáčiky), ovčí nebo kravské zrající sýry – vše samozřejmě v bio kvalitě, vyrobené na Slovensku. Nakoupit tu můžete i ty nejlepší suvenýry, a to domácí medovinu, vína či různé masové speciality.

Závěrem je dobré dodat, že ve zdejším kraji se dá dělat nespočet výletů, že se zde skvěle jezdí na kole, a že je to tu zkrátka nádherné. Přijeďte zažít doopravdy odpočinkovou dovolenou.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama