REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Comic-Con Junior 2023 v Brně

6. 9. 2023

Svět splněných snů pro fanoušky zejména sci-fi a fantasy se rozrůstá. Opět se můžete těšit na Comic-Con Junior v Brně. Stejně jako na nadupaném Comic-Conu Prague bude i jeho mladší bratříček věnovaný videohrám a stolním hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, knihám a obrazům, kostýmům… Comic-Con Junior přinese hromadu programu pro dospělé fanoušky a NAVÍC úžasnou porci zábavy pro děti.

Comic-Con Junior 2023 slibuje ještě více parádních novinek a rozsáhlou spolupráci skupin fanoušků a firem na ještě větší ploše, než loni!

Comic-Con Junior opravdu není jen pro děcka! Doslova fantastický program – fotografování a autogramiády s herci, komiksovými autory a dalšími hvězdnými hosty, cosplay, hraní her, besedy, workshopy, soutěže, přednášky, výstavy… pro dospělé fanoušky. Chybět nebude ani prodej fanouškovského zboží a umělecké tvorby. Program pro děti a náctileté je rozšířením programu, který znáte z Comic-Conu Prague, vaše děti nebo mladší sourozenci se letos mohou těšit na ještě více kreativity, pohybu a zábavy.

REKLAMA

KDY? 21. – 22. října 2023

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA