REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Co se děje v Labyrintu Divadla Drak o prázdninách?

Fajn prázdniny se dají zažít i v naší galerii Labyrint Divadla Drak, která o prázdninách nabídne svým návštěvníkům speciální venkovní doprovodný program v plenéru před Drakem.

V tomto roce se mohou děti od tří let a jejich dospělý doprovod poprvé vydat na zážitkovou hru TAJEMSTVÍ DIVADELNÍCH PRÁZDNIN.

Programová novinka je určena všem malým odvážlivcům, kteří chtějí prozkoumat taje pěti drakovských inscenací a příběhů, které se v nich vypráví. Společnicí na zážitkové cestě jim bude kouzelná Albi tužka, do které drakovští herci nahráli instrukce k interaktivním úkolům, hádanky, písničky i vzkazy. Hra začíná a končí v Labyrintu, kde na každého luštitele čeká zasloužená odměna, hravé dračí tetovačky.

REKLAMA

Dobrodružná výprava ZA PŘÍBĚHEM DRAKU je určena dětem od sedmi let a i její trasa začíná a končí v Labyrintu Divadla Drak. Zde účastníci obdrží potřebné informace spolu s pracovními listy s mapou. První část výpravy se odehrává venku v okolí divadla. Poutníci se pohybují podle herní mapy a plní interaktivní úkoly, luští hádanky a postupně získávají jednotlivé indicie potřebné k zdárnému dokončení hry a nalezení pokladu, který se ukrývá v bludišti vitrín v expozici výstavy PŘÍBĚH DRAKU 1958–2018.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA