Clarion Grandhotel Zlatý lev

Clarion Grandhotel Zlaty levHotel je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Hotel je umístěn v parkové zóně města Liberec, prakticky v jeho centru. Nabízí klid a výborné zázemí po celkové rekonstrukci – bydlel zde císař, proč ne VY?
 

Ubytování

Clarion Grandhotel Zlaty levHotel má kapacitu 150 lůžek převážně v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pýchou hotelu je secesní apartmán pro náročné hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem nebo vanou, TV,SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou. Prohlédněte si naše ceny ubytování pro tento rok a přesvědčte se, že jsou skutečně pro všechny! Cena za jednu noc zahrnuje snídani formou bohatého švédského stolu! Vaše auto bude bezpečné na hlídaném parkovišti. Patříme mezi nejlepší hotely v Čechách. Všechny naše pokoje jsou vybaveny barevnou televizí s kabelovým nebo satelitním příjmem, rádiem,Telefonem s přímou volbou do celého světa, minibarem, koupelnou a WC.
Pokoje superior
Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí s kabelovým nebo satelitním příjmem, rádiem s CD, telefonem s přímou volbou do celého světa, minibarem, koupelnou, WC, deštníkem a fénem.

Služby

Kongresové centrum
Clarion Grandhotel Zlaty levZlatý Lev Vám nabízí uspořádání kongresů, plesů, firemních setkání, významných rodinných událostí atd. Za dobu své existence uspořádal Grandhotel Zlatý Lev mnoho akcí pro významné české a zahraniční společnosti. Hotel má k dispozici 3 konferenční místnosti: sál Anton Worf, salónek Franz Josef a salónek Roald Amundsen. 

Catering Zlatý lev – Liberec

Clarion Grandhotel Zlaty levVážený zákazníku, Grandhotel Zlatý Lev nabízí od 1. září 2003 cateringové služby, kterým chceme přiblížit služby našeho hotelu do Vašich společností a na Vaše akce, případně do Vašich domácností a rodin. Základem kvality a zárukou poskytované služby je zkušený kolektiv naší hotelové kuchyně, pod vedením Petra Liebera. Naše hotelová kuchyně byla v roce 2002 kompletně rekonstruována a je důsledně vedena v souladu s přísnými hygienickými předpisy a při přípravě pokrmů jsou používány nejmodernější technologie přípravy a skladování potravin a potravinářských výrobků. Na Váš požadavek Vám obratem připravíme detailní kalkulaci na Vámi požadované výrobky a služby. K získání informací můžete mimo jiné využít bezplatné volání na naši zelenou linku 800 222 244

Internet, kadeřník, směnárna,…

Clarion Grandhotel Zlaty levHotel disponuje vlastní prádelnou, která je zárukou, že Vaše prádlo nebude poškozeno a bude do druhého dne připraveno k Vašemu použití. V hotelu je dále kadeřník, kosmetika, směnárna, hotelové TAXI, možnost dokoupení všech potřeb v recepci hotelu, akceptujeme všechny významné platební karty VISA, EURO card, MASTER card, atd., telefon.

Taxi

Pro naše hosty zajišťujeme hotelové taxi. Tel: +420 485 256 700

Balíčky – víkendové pobyty

Speciální nabídky balíčků obsahující ubytování, jídlo bohatý program nebo další služby našeho hotelu. Víkendové pobyty, programy, …
Přímý kontakt: Gutenbergova 3, 460 01 Liberec
tel.: 485 256 700, fax: 485 256 426
e-mail: info@zlatylev.cz
http://www.zlatylev.cz/

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama