Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


TOP Hotel Praha

TOP HOTEL PRAHA, který se nachází v klidném prostředí městské části Praha 4, se rozprostírá v rozsáhlé zeleni a svou rozlohou ( 9 ha ) i kapacitou patří mezi největší hotelové komplexy v Evropě.
Pod jednou střechou nabízí svým hostům nejširší škálu služeb ze všech českých hotelů.

HOTELOVÉ SLUŽBY

UBYTOVÁNÍ:
TOP HOTEL Praha nabízí luxusní ubytování v 810 čtyřhvězdičkových pokojích, ve kterých standardně naleznete například minibar či televizi se satelitním příjmem. Ve všech pokojích je k dispozici bezdrátové internetové připojení Wi-Fi.  K dispozici jsou pokoje různých druhů, které jsou samozřejmě i v různých cenových relacích.  V nabídce jsou pokoje Standard, Executive, Superior, Apartmá a Prezidentské apartmá. Pokoje vyšší kategorie jsou částečně vybaveny individuálně ovládanou klimatizací.

RESTAURACE:
TOP HOTEL Praha se může pochlubit 11 gastronomickými zařízeními, v nichž si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni.
Kde jinde v Praze můžete posnídat na zahradě u zpívající vodní fontány? Nebo uspořádat zahradní párty s grilováním až pro 1000 osob? Naše letní terasy skýtají ideální prostor pro příjemné posezení i pro velkou zahradní párty.
Hotel dále zajišťuje kvalitní cateringový servis včetně vyškolené obsluhy v prostorách hotelu, hotelové zahradě i mimo hotel.
Gastronomie hotelu je vyhlášená a kuchaři se pravidelně umisťují na předních pozicích různých soutěží.

KONFERENCE:
TOP HOTEL Praha disponuje jedním z největších kongresových center v České republice. Celková kapacita činí až 5000 konferenčních míst. Nejvíce se na ní podílí multifunkční TOP Congress Hall s 2000 místy, o dalších 3000 míst se dělí čtyři konferenční sály a šestnáct salonků, všechny s variabilním uspořádáním. Naše kongresové centrum je vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí – od mezinárodních konferencí po menší akce komorního typu. 
Nabízíme kompletní konferenční servis na profesionální úrovni.


ODPOČINEK:
· wellness centrum s krytým bazénem
· fitness centrum
· relaxační, thajské, shiatsu masáže
· kryté a venkovní tenisové kurty 
· bowling
· Japonská zahrada se zpívající fontánou

Více informací na www.tophotel.cz
Pro rezervace volejte + 420 267 284 245 nebo provoz@tophotel.cz

TOP Hotel Praha
Blažimská 1781/4
149 00 Praha 4
Tel: 267 284 202
booking@tophotel.cz
www.tophotel.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.