Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


A. V. Pension Praha

A. V. Pension PrahaA. V. Pension Praha je rodinný penzion v klidné vilové čtvrti poblíž stanice metra Chodov, kde je otevřeno nové obchodně-společenské Centrum Chodov se širokou nabídkou obchodů a služeb. Poblíž stanice metra Chodov jsou také nově otevřené kanceláře světových firem (IBM, Dell, Sony, DHL, Accenture, Mercedes, atd.)

Ceny: od 1200,- CZK za dvoulůžkový pokoj se snídaní

Kapacita: 16+4 lůžek

A. V. Pension PrahaDruhy pokojů: Pro naše hosty máme k dispozici osm dvou až tří-lůžkových pokojů. Maximální kapacita s přistýlkami je 20 lidí (optimum je 16 lidí).

Vybavení pokojů: Většina pokojů je dvoulůžkových a má samostatnou koupelnu, nebo sprchu. Pro rodiny máme k dispozici také třílůžkové apartmá s koupelnou, kuchyňským koutem a jídelnou. Dva pokoje používají jednu komfortní koupelnu na chodbě. Pokoje jsou vybaveny minibary, WiFi připojením na Internet, barevným televizorem se satelitem, radiobudíkem, varnou konvicí s hrnečky, kávou a čajem. Hosté mohou využít přístupu k Internetu v naší recepci. V letním období je v zahradě k dispozici pro osvěžení bazén a posezení na terase.

Snídaně: Formou švédského stolu.

A. V. Pension PrahaRecepce: K dispozici Internet a telefon. Nabízíme možnost zajištění kulturního programu a celoroční rezervaci tenisových kurtů.

Parkování: Před objektem nebo v blízkých hlídaných garážích – metro – Chodov.

A. V. Pension PrahaDomácí mazlíčci: Po předběžné domluvě.

Adresa: Malebná 75, 149 00 Praha 4
tel.: 603 164 374
www.pension-praha.cz
e-mail: [email protected]

 

Komentáře lze přidat přes facebook.