Velikonoce v lázních a wellness hotelech

Veselé Velikonoce v lázních a wellness hotelech

Veselé Velikonoce v lázních a wellness hotelech


Vzhledem k tomu, že letos připadají Velikonoce na druhou polovinu dubna, lze předpokládat, že bude panovat příjemné jarní počasí.
Vy budete sedět doma a věnovat se nadměrnému hodování, které je bohužel v Česku stále ještě spojováno téměř se všemi svátky.   
Co takhle letos změnit stereotypní způsob trávení volných dní a zároveň udělat něco pro své zdraví? Řada lidí si stále myslí, že do lázní jezdí jen nemocní a staří. Opak je však pravdou. Díky úhradové vyhlášce přišly lázně o řadu klientů a snaží se tento značný výpadek příjmů  nahradit atraktivními preventivními a relaxačními pobyty pro samoplátce. V nabídce jsou jak kratší, tzv. víkendové pobyty na 3-4 dny, tak také pobyty delší. Kde jinde byste našli tak širokou nabídku služeb, jako právě v lázních a wellness hotelech? Naprostou samozřejmostí jsou účelně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem, mnohdy i s připojením k internetu. Stravování připravují zkušení mistři svého oboru a návštěva převážné většiny lázeňských gastronomických zařízení je skutečným gurmánským zážitkem. Přitom se nemusíte obávat o svou linii, protože se dbá na zásady správné výživy. Ve volném čase můžete navštívit nejrůznější relaxační a wellness procedury a zotavit tak své unavené tělo Při těchto aktivitách si odpočinete i psychicky, protože voňavé klidné prostředí je skutečným balzámem. Pokud dáváte přednost aktivnímu trávení volného času, můžete se vydat na různě dlouhé lázeňské procházky ať už po kolonádě nebo parkem, půjčit si kolo, hole na nordic walking apod. K pravému pobytu v lázních však neodmyslitelně patří také kultura – taneční večery, koncerty, divadelní představení. A co teprve posezení v lázeňské cukrárně nebo kavárně s živou hudbou!  Pokud přijedete na pobyt svým autem, můžete využít nabídky turistických informačních center a tak říkajíc na vlastí pěst se vydat na výlety a prozkoumat nejbližší okolí.
Pokud si myslíte, že takový lázeňský pobyt je finančně nedostupný, rádi Vás vyvedeme z omylu. Existují různé varianty, takže si může vybrat skutečně každý podle svých finančních možností. Jde jen o to opravdu chtít.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Na výlet po Česku se staršími dětmi? Žádný problém!

Icon 13.06.2021

Cestování s malými dětmi je náročné, ale k zábavě jim stačí dětský koutek v kavárně, inter...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

Vlastivědné muzeum Kyjov

Icon 23.03.2021

Kyjovské Vlastivědné muzeum sídlí v nejstarší dochované budově ve městě, v renesančním zám...

Celý článek

Statutární město Opava

Icon 27.04.2021

Opava, nefalšovaná královna českého Slezska, patří k nejstarším městům u nás. Listinně byl...

Celý článek

Lázně Vráž

Icon 17.05.2021

Vráž je lázeňská obec, ležící asi 8 km severně od města Písek, na levém břehu řeky Otavy. ...

Celý článek

Harrachov – dovolená plná zábavy a zážitků

Icon 06.05.2021

Harrachov je oblíbeným střediskem zimních sportů, v posledních letech se ale těší stá...

Celý článek
Reklama
Reklama