Jarní prázdniny na Lipně. Užijte si bobovou dráhu, hopsárium, stezku v korunách stromů, lyžování i snowboarding a večer si dopřejte wellness v hydromasážním bazénu a saunu

Prázdniny na Lipně s dětmi


Na jarní prázdniny jezdíme především kvůli dětem a tak se vždy snažíme najít destinace, které nabízejí co nejvíce vyžití právě pro děti. To je v pořádku, tak by to mělo být, ale nezapomínejte také na sebe. Zvolíte-li Lipno nad Vltavou, určitě nebudete litovat, tady mají snad vše, na co si jen vzpomenete a vyberete-li si i dobré ubytování, odpočinete si do sytosti také vy.
 

Zábava pro děti je tu na prvním místě

Lipno nad Vltavou je jedno z nejlepších středisek pro dovolenou s dětmi a to jak v zimě, tak v létě.  Nejen, že je tu skvělý lyžařský skiareál a v něm výukové hřiště Fox park a pro ty úplně nejmenší lyžaře Bambini park, ale také tu vede bobová dráha, chodí tu maskot lišák Fox. Celému areálu dominuje Stezka v korunách stromů, která nabízí zajímavé výhledy, ale také cestou do korun i různá zábavná i adrenalinová zastavení, takže na ní děti vyjdou ani nevědí jak. A věděli jste, že v Lipně nad Vltavou mají pro děti unikátní Hopsárium?!? Možná jste o něm nikdy neslyšeli, ale je to taková obří dětská herna, kde se dá skákat na trampolínách, skákacích hradech, prolejzat různé domečky, kouzat se na skluzavkách do míčků a všelijaké jiné zábavné věci. Na Lipně je také možné bruslit, pokud je jezero zamrzlé, tak přímo na něm nebo na umělém kluzišti nedaleko sjezdovky. Ve městě je také Aqualand a tak je možné si zajít s dětmi i zařádit do bazénu a to opět i s těmi nejmenšími.

Dobře bydlet to je velká výhoda

Ubytovává je sice v Lipně na každém kroku, ale abyste si dovolenou skutečně užili, je dobré zvolit ubytování s vhodnou polohou a patřičnými službami. Co třeba se ráno dojít v klidu nasnídat a pak vyrazit rovnou na sjezdovku, po lyžování si užít některou z atrakcí ve městečku a navečer se vrátit zpátky do apartmánu a před dobrou večeří si dát pohodičku a relax ve wellness centrum s hydromasážním bazénem nebo si prohřát tělo  v sauně  a to buď v klasické finské, nebo v parní. A kde najdete takový komfort? Hledejte pod názvem Rezidence Club Canada. Nadstandartní ubytování za velmi příznivé ceny v nových a moderně vybavených apartmánech s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. Ubytování zde si jistě oblíbíte a možná nezůstane jen u jarních prázdnin a přijedete sem i v létě. Vždyť na Lipně se dá i báječně bruslit na in-linech, na kole či koloběžce, koupat se v jezeře či jen tak chodit na výlety.


Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Rodinné toulání po mikroregionu Toulava

Icon 19.03.2021

Víte, kde se nachází mikroregion Toulava? Prozradíme vám, že byste jej našli na rozhraní T...

Celý článek

Na výlet po Česku se staršími dětmi? Žádný problém!

Icon 13.06.2021

Cestování s malými dětmi je náročné, ale k zábavě jim stačí dětský koutek v kavárně, inter...

Celý článek

Jan Becher Muzeum

Icon 06.01.2021

Kamenné klenby sklepů, dřevo prastarých sudů, skleněné křivky starých lahví, zažloutlý pap...

Celý článek
Litoměřice - výlet pro děti

Královské město Litoměřice

Icon 24.01.2021

Litoměřice ale nejsou jen městem bohaté historie, ale i městem kultury a sportu. Můžete vy...

Celý článek

Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem

Icon 24.01.2021

Také jste si jako malí přáli, aby Vánoce byly vícekrát v roce?

Celý článek

Návštěvnické centrum Becherovka

Icon 13.01.2021

Návštěvnické centrum Becherovka se nachází v Karlových Varech, rodném městě našeho tradičn...

Celý článek
Reklama
Reklama