Hotel Děvín

[inspic=196,right,fullscreen,thumb]Přijďte pobejt….
Příjemné prostředí, klid u krásného lesa, výhled na údolí, zahrádka, grilování, lehátka na opalování, koktejly, dětské pískoviště, příjemná obsluha, ohniště. To vše na Vás čeká v horském Hotelu Děvín v Peci pod Sněžkou.
Hotelové pokoje
[inspic=195,right,fullscreen,thumb]
Všechny hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem či vanou, umyvadlem, WC a zabudovaným fénem na vlasy), moderní nábytek na míru, pokojový minitrezor (za poplatek) a multimediální přípojku (TV, telefon, Internet).
Složení pokojů:
1 x 4 lůžkový
7 x 3 lůžkový
3 x 2 lůžkový
1 x 1 lůžkový
Některé pokoje lze po vzájemné dohodě doplnit o další přistýlku.
Sportovní vyžití
[inspic=197,right,fullscreen,thumb]
Sportovně naladěným hostům nabízí Pec pod Sněžkou výborné lyžařské terény. Je tu dostatečné množství upravovaných běžkařských tras, snowpark, deset vleků a 1 čtyřsedačková lanovka o celkové délce téměř 7500 m, která přepraví 8750 lyžařů za hodinu. Různě náročné a dlouhé sjezdovky jsou každý večer perfektně upravovány jak moderními rolbami, tak i sněhovými děly. V areálu je odbavovací systém s magnetickými kartami, který umožňuje volbu různých druhů jízdenek a zároveň lyžování na kterémkoliv zdejším vleku. Pec pod Sněžkou nabízí také večerní lyžování, které je velkým zážitkem.
Skibusem lze navštívit další střediska v okolí, především areál na Černé hoře v Jánských Lázních se 2 lanovkami, 12 vleky a 11 km sjezdovek, zasněžovaných v případě potřeby technickým sněhem, s kapacitou 10 230 osob/hodinu. Pec pod Sněžkou a Černá Hora v Jánských Lázních mají společné permanentky a při zakoupení týdenní permanentky dostane každý slevu na vstup do bazénu v Trutnově, který je vzdálen 20 km. Další lyžařské centrum se nachází ve Velké Úpě , kde byla v roce 2005 postavena moderní trojsedačka.
Po celé oblasti lze využít zdarma Skibus, kterým je mimo jiné možno se dostat i do lyžařského centra v Malé Úpě a Pomezních boudách, v Mladých bukách, kde je i večerní lyžování, udržované, zasněžované tratě a skipark pro snowbordáře.
[inspic=198,right,fullscreen,thumb]
Pro milovníky bowlingu se ve Velké Úpě, vzdálené 1km, nachází velmi pěkné bowlingové centrum. Stejně tak v Trutnově.
V Horním Maršově, který je vzdálen asi 8 km, je možno využít našeho smluvního partnera-místní úplně nové wellness centrum.
Umístění Hotelu Děvín přímo vybízí k cyklistickým či pěším výletům v létě a túrám na běžkách v zimě, či k procházce po nenáročných vyhlídkových cestách kolem Pece. V celé oblasti jezdí od jara do podzimu zdarma Cyklobus. Tzn. že milovníci cyklistického sportu mají perfektní možnost si projet celé Krkonoše.
Přímo od hotelu vede turistická cesta k dolní stanici lanové dráky na Sněžku, která přímo láká k celodenní procházce.
Personál Hotelu Děvín*** na požádání velice rád poskytne rady na procházky a výlety po okolí.
Dále je možno využít golfové hřiště a příjemné koupaliště ukryté v lese v nedaleké vesničce Mladé Buky.
Ve Dvoře Králové můžete navštívit světoznámou ZOO, a to v zimě, v létě i v noci.
V Peci pod Sněžkou a na Černé hoře je možnost i adrenalinového zážitku letní sjíždění sjezdovek na speciálních koloběžkách, které je možnost půjčit v areálu, popřípadě si vychutnat paraglaiding z Černé Hory směrem do Černého dolu. V Peci pod Sněžkou jsou též tenisové kurty, možnost návštěvy fitcentra a krytého bazénu.
Hotel Děvín má možnost zajistit pro své klienty mnoho různých slev a akcí. Stejně tak Vás rádi odvezeme např.na golfové hřiště či do wellness centra a pak zase zpět.
[inspic=199,right,fullscreen,thumb]
Služby
V současné době hotel plně vyhovuje současným nárokům na moderní ubytování v kategorii tří hvězdiček, jakož i přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům EU. K vytápění objektu se nově používá zemní plyn, namísto dosavadního topení koksem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout či vanu), je zařízen novým nábytkem na míru a disponuje přípojkami na internet. Samozřejmostí je TV, radio a telefon jako součást každého pokoje.
V přízemí Vás očekává příjemně zařízená restaurace s celodenním provozem, disponující moderně vybavenou kuchyní, barem a verandou s jedinečným výhledem. Za příznivého počasí lze celoročně využívat též venkovní zahrádku s obsluhou, za letních večerů zde bývá plně v provozu oblíbený zahradní gril. Hotelová kuchyně připravuje a-la-carte nabídku tradičních krkonošských, jakož i moderních pokrmů, na vyžádání zvládne podání dietní stravy. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a zpravidla jsou nabízeny formou bufetových stolů, při objednávce ubytování lze za výhodných cen objednat též polopenzi či plnou penzi.
[inspic=200,right,fullscreen,thumb]
Na zahradě hotelu jsou hostům k dispozici venkovní lehátka na slunění. Hoteloví hosté mohou využívat lyžárnu (v letních měsících úschovnu kol) a klubovou místnost, kterou ocení uzavřené společnosti, příznivci televizních sportovních přenosů anebo může být k dispozici Vašim nejmenším jako herna. Rezervovaná parkovací místa se nacházejí přímo před hotelem a pro hotelové hosty jsou zdarma.
Hotel Děvín nabízí ubytování jednotlivcům, rodinám i uzavřeným společnostem – organizovaným skupinám. K dispozici jsou pokoje od jednolůžkového po čtyřlůžkový, který je dokonce možno doplnit ještě pátým nouzovým lůžkem. Celý hotel je provozován jako nekuřácký. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma, v restauraci jsou k dispozici též sedátka pro nejmenší. První dítě do 2 let věku ubytované se dvěma dospělými osobami má pobyt zdarma, děti od 3 do 14 roků mají slevu 30 %. Pro organizované skupiny nabízíme systém množstevních slev, podle velikosti mohou využít rezervaci salonku (do 20 míst) či celé restaurace (do 70 míst). Malá domácí zvířata jsou v hotelu povolena.
Přímý kontakt: Pec pod Sněžkou 190, 542 21
tel.: 774 304 095, 499 896 352 fax: 499 874 066
[email protected]
http://www.hoteldevin.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Rodinné toulání po mikroregionu Toulava

Icon 19.03.2021

Víte, kde se nachází mikroregion Toulava? Prozradíme vám, že byste jej našli na rozhraní T...

Celý článek

Harrachov – dovolená plná zábavy a zážitků

Icon 06.05.2021

Harrachov je oblíbeným střediskem zimních sportů, v posledních letech se ale těší stá...

Celý článek

Na výlet po Česku se staršími dětmi? Žádný problém!

Icon 13.06.2021

Cestování s malými dětmi je náročné, ale k zábavě jim stačí dětský koutek v kavárně, inter...

Celý článek

Olomouc region Card – váš průvodce, kamarád i spořící poradce

Icon 27.06.2021

Váš průvodce, kamarád i spořící poradce pro výlety po Olomouci, na Střední Moravě neb...

Celý článek
Reklama
Reklama